Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja 25.09.2006 klo 11:53 rouvahuldahuoleton kirjoitti:Huh, nyt jännittää. mun pitää soittaa ja kinuta pikaisesti aika neuvolasta, jotta ehdin kunnan tarjoamaan np ultraan... saa nähdä mitä ne sanoo. Mutta kai niitten pitää antaa nopeasti aika, olenhan menkkojen mukaan tänään vkolla 11+0?
Kyselyihin sen verran että tytölle on nimi olemassa, pojalle ei. Ja serkkuja meidän lapsilla ei ole, mutta pikkuserkkuja montakin. Ja mun parhaalla ystävällä on lapsi, mie lasken tavallaan serkuksi koska ollaan läheisempiä kuin mun siskojen kanssa.
Alkuperäinen kirjoittaja 25.09.2006 klo 13:07 Katriina kirjoitti:Rouvahuldahuoleton:
Katselin, että oot Kotkasta, saanko udella vähän taustoja? Miä oon ensisynnyttäjä Kotkasta enkä tunne oikeestaan ketään, joilla ois vauvoja, ei kavereilla eikä sukulaisilla. Ois mukava jutustella, vaikka vain näin keskustelupalstalla, jotenkin vähän lähentää, kun tutkimukset ja neuvolat yms. tehdään samoihin aikoihin. Mistä päin Kotkaa oot, jos saan kysyä? Niin ja minkäikäinen, ja tottakai sen, että onkos sulla jo lapsia entuudestaan?