Pikainen tervehdys!
Jestas mikä ilma. Höh. Ja jestas mikä kamala päivä töissä muutenkin. Kaikki mikä vaan voi mennä pieleen on myös mennyt. Ihan kaikki
Kiitokset kaikille onnitteluista. Tuli tämä tosiaan yllättäen. Ollaan kyllä usein puhuttu naimisiinmenosta - se on meille ollut ihan selvää, että jossain vaiheessa kyllä mennään. Kihloihin ei olla menty kun kumpikaan meistä ei "usko" pitkään kihla-aikaan. Kumpikaan ei toista oikeastaan kosinut... yhtäkkiä vaan huomattiin, että hups. Taidettiin juuri päättää hääpäivä

Isoja häitä ei tule. Intiimit ja erilaiset.
Todella tylsää, että Fannylla alkoikin sitten menkat. Voi räkä. Mutta hyvin meni ensimmäinen kierto km:n jälkeen, eikö vaan? Toimii kaikki kuitenkin normaalisti.
Eli ensi kierrossa uutta putkeen.
Minervaa edelleen jännitetään. Eikös se niin ollut että huomenna saisit jo ihan luvan kanssa testata? 28/28 täynnä... niin ainakin jossain vaiheessa laskeskelin. Keskenmenoa noi tuhrut ei ainakaan meinaa. Eikös km aina kuitenkin ala ihan verisellä vuodolla? Onko tuo tuhruttelu muuten ruskeaa vai punaista?
Joannan suuri päivä se vaan lähenee. Huisia
Ja Tehikselle tsemppiä odotteluun myös.
Täällä kp 14 muistaakseni ja uskokaa tai älkää, mutta jo tuhruttelee!!! Siis joka kierrossa vaan aikaisemmin ja aikaisemmin. Mutta toivon todella, että ne luget auttaa!!! Huomenna saa popsia ekat. Jipii.
Tsau!