Osaaks joku sanoa voiko noita vatsalihastreenejä tehdä jo ku synnytyksestä 6viikkoa?
Tänään oli jälkitarkastus mut unohdin pirhana kysyä :kieh:
Tänään oli jälkitarkastus mut unohdin pirhana kysyä :kieh:
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja KaksiKertaaPienempi:Saakos hypätä mukaan jos on oma treeniohjelma? =) Harjoitan Pilatesta. Voin antaa linkkejä hyviin videoihin, jos jotakuta kiinnostaa.
Alkuperäinen kirjoittaja kangasajuruoho:Alkuperäinen kirjoittaja KaksiKertaaPienempi:Saakos hypätä mukaan jos on oma treeniohjelma? =) Harjoitan Pilatesta. Voin antaa linkkejä hyviin videoihin, jos jotakuta kiinnostaa.
Kiinnostaa!
(ja minun puoleastani tervetuloa mukaan vaan =) :wave: )
Alkuperäinen kirjoittaja Peppi85:Lisäsin uudet listaan (toivottavasti huomasin kaikki) =) Meitä on jo monta!
Vähänkö nauratti Ison Pahan Suden poikaMä oon päättänyt et teen noi niinä hetkinä, kun pojat nukkuu, ne nimittäin rupee molemmat kiipeilemään mun päälle ja rupeaa raivoamaan, jos komennan kauemman
![]()
Eilen illalla tein taas treenin ja yritin tehdä sen tosi hitaasti ja tehokkaastiSanoinkohan jo.. No, teen myös ton treenin lisäksi punnerruksia=rintalihaksia, jospa nää riiputissitkin vähän ryhdistäytyisi
![]()
Kiva, kun KKP (=kaksikertaapienempi) oli laittanut linkkejä liikkeisiin, täytyy paremmalla ajalla mennä katsomaan!
Mites Laikun pikkuinen voi? :wave:
suvitus, me sit elokuussa kerrotaan, et kannattaako sun aloittaa tää treeni et oliko tää tehokas ja tuliko tuloksia![]()