V
vierailija
Vieras
Hajulle ei voi mitään![]()
Kai sen pilden voisi joskus pestä?
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Hajulle ei voi mitään![]()
Terve alapää pitääkin haista freesille silakalle!![]()
Se on kyllä totta!Näin helteillä naisten alapäiden lemu korostuu!
Rukoilijasirkka oli eeppinenOnko sulla emätin peräsuolessa? Koita nimittäin aivan piruuttasi lukea mitä tuossa paketin kyljessä lukee.
Karua...Se on hiivapillu.
Ne haisee jo parissa minuutissa kun on suihkusta tullut, joskus joutuikin tekemään yhden kanssa niin, että nuoli vaan heti suihkun jälkeen niin ei sitten tarvinnut ainakaan koko aikaa haistella sitä.
Muistatteko eeppisen rukoilijasirkan, joka missio oli uskovaisena kertoa 2kkosseksin kamaluudestaSirkka, ymmärrän, että sinä panet perseeseen.
Nyt oli kyse pimpan hajusta, ymmärrätkö?
Jos alapään pesee päivittäin ja käyttää intiimihygieniaan tarkoitettua pesuainetta niin ei haise. Suihkutelkaa myös virtsaamisen jälkeen ja ehdottomasti pesu ulostamisen jälkeen. Ei haise vaikka olisi superhelteet.Helteillä se rako alkaa haista
Kyllä se vaan haisee, nuuhkaseppas omaa värkkiäsi!Jos alapään pesee päivittäin ja käyttää intiimihygieniaan tarkoitettua pesuainetta niin ei haise. Suihkutelkaa myös virtsaamisen jälkeen ja ehdottomasti pesu ulostamisen jälkeen. Ei haise vaikka olisi superhelteet.
No juu, aamulla pesin ja nyt on jo tuhti härskin silakan lemuKyllä se vaan haisee, nuuhkaseppas omaa värkkiäsi!
Kyllä tervekkin naisen alapää haisee kalalle.Tulehdus tuoksuu ei puhdas ja terve alapää.
Miksi?Kyllä tervekkin naisen alapää haisee kalalle.
Miksi?Kyllä tervekkin naisen alapää *aisee kalalle.