Mun sydän lyö sata ja tuhatta sekä ahdistaa, sen takia kun en tänään vielä ottanut siitä lääkettä ja söin sen pari vkoa 2tablettia, eilen 3, päivässä
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja lekuri:Tuo on juuri se petollinen tilanne, jolloin alkaa lääkitä noita "ahdistuksen" tunteita Opamoxilla ja jää siihen vielä enemmän kiinni. Jätä lääke nyt kertaheitolla pois - huono olo kestää muutaman päivän.
Alkuperäinen kirjoittaja Juu:Sun keho tarttee lepoa, mutta sitähän sinä et halua ymmärtää... töitä, töitä, töitä...
Oma on valintasi.
Alkuperäinen kirjoittaja Juu:Älä viitsi Savanna... sä valehtelet vain itsellesi. Keksi koko ajan syitä, ettei sun tartte vain olla... touhua vaan lisää... voi sun kanssa.
Alkuperäinen kirjoittaja Eestlanna Savanna:Alkuperäinen kirjoittaja Juu:Älä viitsi Savanna... sä valehtelet vain itsellesi. Keksi koko ajan syitä, ettei sun tartte vain olla... touhua vaan lisää... voi sun kanssa.
mä oikeasti lähden pois jos ihan pahaa on, vaikka suoraan töistä päivystykseen jos on tarve, mulle ei kotona tulee parempaa oloa
Alkuperäinen kirjoittaja vieras:Kyllä, itse olen käyttänyt epäsäännöllisesti vuodesta 2008 enkä ole koukkuun jäänyt eikä vieroitusoireita tullut. Pahimpina kausina syön joka ilta ja monesti aamulla parikin viikkoa putkeen, sitten niiden käyttö taas vaan jää.
Alkuperäinen kirjoittaja Eestlanna Savanna:Mun sydän lyö sata ja tuhatta sekä ahdistaa, sen takia kun en tänään vielä ottanut siitä lääkettä ja söin sen pari vkoa 2tablettia, eilen 3, päivässä
Alkuperäinen kirjoittaja Eestlanna Savanna:miten pääsen eroon noista, mua niin ärsyttää kun sellaisessa kunnossa meen töihin tänään, tekis mieli huuda, mut olen niin tärkeä tänään ja kun lupasin
Tuo on juuri se petollinen tilanne, jolloin alkaa lääkitä noita "ahdistuksen" tunteita Opamoxilla ja jää siihen vielä enemmän kiinni. Jätä lääke nyt kertaheitolla pois - huono olo kestää muutaman päivän.
Jaa no ei se sit koukuta ketään muutakaan.Ihan sama homma eikä ole koukuttanut vaikka pidempäänkin joutunut käyttämään. Nyt taas ollut yli puoli vuotta käyttämättä ollenkaan kun oireet pysyneet poissa. Ei se mulla ainakaan ole helposti koukuttanut.