Miesten kuvia?

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja nöppönen
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
Alkuperäinen kirjoittaja Björn;26009341:
Ahaa ai tässä se nyt sitten on :) Kerrotko vielä, miksi kuvaa reunustaa mustat palkit ja kuva on venynyt? Entä miksi kuvan alkuperäinen resoluutio on ollut ennen aijaaseen laittoa vain 72, kun millä tahansa kameralla otettaessa sen pitäisi olla korkeampi ja sinulla kuvan haltijana ei pitäisi olla mitään netistä kopioitua versiota?

hahaha, nöppös-parka ei taida pahemmin tietokoneista ymmärtää. :D kauankohan tällä kertaa menee että tulee selittelemään että oli vitsi. :D
 
Hahha...
Mutta siis ihan oikeastiko jotkut on uskoneet nöppösen tarinat häitä järjestävästä jenkkimiehestä?
Mä oon pitänyt satuina koko ajan eikä siis oikein yllätä uusin käänne :)
 
Tuskin on.

Niin, kauhean kiva sille joka niissä kuvissa sitten oikeasti on...

Mun kuvia oli joku joskus käyttänyt seksinmyymisilmoitukseensa, ja olikohan myös jonkun strippibaarin mainoksessa netissä tms. Se oli kauheen kiva kun tutut soitteli että oonko alkanut huoraksi vai. Sain kyllä ihan kivat korvaukset ko. ämmältä kun tein rikosilmoituksen ja meni oikeuteen juttu. Että kannattaa muidenkin vähän miettiä mihin tarkoitukseen niitä kuvia lainailee.
 
images
pope.jpg
 

Yhteistyössä