Tampere Oikeaa Ystävää??

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja annelin
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti

annelin

Jäsen
07.09.2011
31
0
6
Heipähei!

Etsin Tampereen alueelta tai lähialueilta oikeaa ystävää..
Sinä jonka kanssa voi nauraa kun tapahtuu iloisia asioita, jonka kanssa voi itkeä kun elämä potkii päähän.. Olisitko sinä minun ystäväni?

En tunne tampereelta juuri ketään, olen kahden lapsen yh.
Haluaisin jonkun kenen kanssa mennä kaupungille vaikka näyteikkuna ostoksille, miksei oikeastikkin shoppaamaan =D Kahville, leffaan.. kyläilemään.. joskus tanssimaankin?

Kirjoittele niin tutustutaan?
 
no moikka.
Mä oon 3 lapsen kohta 31- vee äiti Linnainmaalta. Eipä mullakaan niitä kavereita ole saati sitten ihan ystäväksi asti tullut. Paljon se on itsestä kyllä kiinni, onko kavereita, mä olen kai vissiin "ummehtunut" tähän kotiin =)

No lasten kanssa menee päivät. Meillä on uusperhe. Itsellä on 5 vanha neiti, joka on isällään joka toinen viikkon, sitten meillä nykyisen miehen kanssa on 2-vee ja 5kk lapset. Miehellä vielä 7 vanha poika joka on meillä joka toisena viikonloppuna.

Tähän tottu hyvin nopeasti, itseltä se vei aikaa, lapsilta ei niinkään.
Kyllä mä olen valmista kauraa kahvitteluun, jutusteluun yms...Että pistä vaikka viestiä niin jatketaan =)
 

Yhteistyössä