LepikonHeta suuret onnittelut täältäkin :heart: Onnellista matkaa odottajien puolelle!!
Tyllerömamma onpas piinaavaa! Samaa kyllä oon kuullut noista ovistesteistä, että voi näyttää raskauden. Jos ne näyttäis nyt raskautta, niin pitäis pian näkymään tavan r-testissäkin viivaa. Joten ei muuta, kun uutta testiä kehiin
En tiedä onko noi Pregcheckit muuttuneet jotenkin, koska mäkään en ennen oo saanu niihin mitään viivanpaikaa, vaikka ois missä valossa tiiraillu. Mutta viimeisessä kahdessa negakierrossa oon saanu niihin näkyviin ihan selkeän, mutta värittömän viivanpaikan, joka näkyy kun testiä tiiraa tietyssä kulmassa ja valossa.
MolliMelooni toivotaan, että seuraavassa ultrassa näkyis jo sen verran mojovat follit, ettei tarvis enää piikittelyä jatkaa!
Ansku inhottavaa tollanen kierron venyminen

Soitat kyllä sinne lääkäriin, jos tääkin kierto sulla venyy. Luulis, että saisit jotain apuja tohon kierron tasaamiseen. peukutukset, että pian tulis plussa tai sitten täti!
Omassa navassa ei uutta. Ovista odotellessa...