?
..
Vieras
[QUOTE="vieras";27710307]Ensioire on yleensä huohottava mies päällä ja sykkivä tunne alavatsassa..[/QUOTE]
Tämä on ollu mullakin aina se ensioire
Tämä on ollu mullakin aina se ensioire
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja jennyskä;27880900:hei, edelliset kuukautiset alkoi 6.1.2013 ja kiertoni on 26-28 päivää...niin milloin voi testata herkällä testillä jonka voi tehdä jo ennen oletettujen kuukautisten alkua??
Alkuperäinen kirjoittaja Röllityttö_93;27839959:Heipskukkuu taas. Eli kävin tänään labrassa, mutta koska mulla on kuukautiset, testii ei tehty. Mietin tässä vain, että voiko olla mahdollista, että vaikka kuukautiset olisikin, se ei sulje raskauden mahdollisuutta? Että ovatko kuukautiset "satavarma" merkki siitä, ettei ole raskaana? Tietääkseni voi olla raskaana vaikka olisikin kuukautiset? Sovin hoitajan kanssa, että heti niiden jälkeen menen tekemään testin terkkulaan. Pahoittelen, sekava viesti, toivottavasti saitte selvää... Pää on vaan sekaisin ja mieli on ihan pyörällä.
Alkuperäinen kirjoittaja jennyskä;27923663:rupsuttaa kokoaika=)
Alkuperäinen kirjoittaja jennyskä;27927965:ja tänää aaamulla yrjötti!!ja nippail jatkuu ja jatkuu=)
Alkuperäinen kirjoittaja jennyskä;27940728:mitähän tämä nyt on..eilis iltapäivästä tähän päivään niin ei ole paljon tuntunut mitäää..pikkasen kyllä mut ei saman lailla kun jo yli viikon nippaili ja muuta..mietin et onko menny kesken?mut soitin lääkärille ja kysyin ni se tuumas et kyl se verinen vuoto alkais heti ja kipujakin useesti on..onko muilla oireet hävinny?ens viikolla vasta pääsen testaan et ollaanko raskaanakaan,kun tiedän, ja positiivinen jos tulee ni meen kyllä yksityiselle alkuraskauden ultraan!!..mut nyt oikeesti mietin et onko kaikki hyvin?kokemuksia??