U
Uhkea-Ulla
Vieras
Alkuperäinen kirjoittaja NeitiX:No huhhuh.. nyt muuten iski kunnon ahdistus päälle. aurinko paistaa, siellä ne miehet ryyppää... mitään ei ole kuulunut sieltä. mutta vielähän tuo kerkeää.
Säälittävä ukko, kun pitää ensin pettää raskaana olevaa naista ja sitten vielä jättää pahalle mielelle kotiin oman rellestysreissun vuoksi!!
Panee omat tarpeensa ihan kympillä naisen tarpeiden edelle. Ja se pariterapiassa käyminen nyt ei takaa yhtään mitään. Ihmetyttää muuten se, että jos siellä terapiaistunnoissa veivattiin kovasti sitä naisen luottamusta mieheen päin, niin miksei yhtälailla veivattu sitä, miksi se mies ylipäänsä petti.
Luumu äijä sanon minä. Yksikään ukko ei ole sen murheen ja epävarmuudessa elämisen arvoinen, mitä saavat aikaan.
Itse en varmaan koskaan ns. selviäisi, jos äijä pettäisi. Meillä ukko tietää, että jos kerrankin pettää, niin seksiä ei tipu enää ikinä.