Alkuperäinen kirjoittaja Dietorelle:
Lunatic. tosi surullista. ettet nauti seksistä.osta vaikka sauva ja harjottele sen kansa. kyllä sen yhdynnän kuuluisi tuntua hyvältä. kannattaa treenata lihaksia.Ja kyllä naisella on himot ja halut. niistäkin kannattaa ottaa selvää saatko niihin jotain apua jos ne kokonaan puuttuu.
Ikävää ettet arvosta itseäsi. sanot että olisit miehelle uskollinen jos löytäisit hyvän miehen jonka haluat.
Mutta et uskalla luottaa kehenkään. En usko että mies jaksaa sitä jos vain olet aina epäluottavainen häntä kohtaan.et voi noin edes löytää kunnollista miestä.
oikeasti joku voisi rakastaa sinua niin paljon että se rakkaus olisi sitä seksiä tärkeämpää ja ettei haluttaisi enään muut,jos vain annat jollekkin mahdollisuuden.
Tämä meni jo alta lipan henkilökohtaisuuksiin. Äläpäs ala puhua millainen olen ja mitä tunnen, kun et minua edes tunne.
On mulla hyvääkin seksiä ollut, mutta mitä se teille kuuluu.