M
metsänpeitto
Vieras
Alkuperäinen kirjoittaja lisää paljastuksia:Rollolaisen takana on S-ryhmän apulaisjohtaja. Hänen ansiostaan Rovaniemen Prisman myyntiluvut ovat kääntyneet huimaan nousuun..
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja lisää paljastuksia:Rollolaisen takana on S-ryhmän apulaisjohtaja. Hänen ansiostaan Rovaniemen Prisman myyntiluvut ovat kääntyneet huimaan nousuun..
Alkuperäinen kirjoittaja neiti Dina:Rane on oikeasti mun entinen liikunnanopettaja joka näyttää ihan rekkalesbolta, mutta on todellisuudessa kuitenkin pakon sanelemana jäänyt vanhaksi piiaksi ja katkeroitunut. Ei pidä nuorista ja kauniista, ja kaikista vähiten fiksuista naisista. Ranella on kaksi veljenpoikaa, jotka pelkäävät tätiä kuin ruttoa.
Tuon täytyy olla tottaAlkuperäinen kirjoittaja metsänpeitto:Alkuperäinen kirjoittaja lisää paljastuksia:Rollolaisen takana on S-ryhmän apulaisjohtaja. Hänen ansiostaan Rovaniemen Prisman myyntiluvut ovat kääntyneet huimaan nousuun..
![]()
Alkuperäinen kirjoittaja skaa:Hyytis on suurperheen äiti ja nannaihana ja päätön sen teini-ikäiset kaksoset ja keittis niiden vihainen mummo.
No niin kävi, pahusAlkuperäinen kirjoittaja päätön:Alkuperäinen kirjoittaja skaa:Hyytis on suurperheen äiti ja nannaihana ja päätön sen teini-ikäiset kaksoset ja keittis niiden vihainen mummo.
no nyt jäätiin kiinni![]()
![]()
Alkuperäinen kirjoittaja tike:Onko päättömällä munat??????????
Alkuperäinen kirjoittaja vieraampi:Ieva ei ole kestoillut lapsensa kanssa päivääkään eikä ole kiinnostunut muutenkaan ympäristöasioista. Todellisuudessa hän ei myöskään ole töissä eikä opiskele vaan on edelleen kotiäitinä. Hän asuu Itä-Suomessa haja-asutusalueella omakotitalossa.
Alkuperäinen kirjoittaja vieraampi:Keittiönoita ei ole yrittäjä, vaan töissä vanhainkodissa hoitoapulaisena. Todellisuudessa hän vihaa kasvisruokaa ja on intohimoinen makkaran ystävä. Koiria hän ei voi sietää.
*putos tuolilta*Alkuperäinen kirjoittaja päätön:koita nyt rauhottua, keittis lukee näitä :ashamed:
Alkuperäinen kirjoittaja harmaa paljastaja:- Rukoilijasirkka on oikeasti leppäkerttu, joka haaveilee, että hänet vaihdettaisiin kameleihin Egyptin matkalla ja hän joutuisi haaremiin sheikin ja haareminaisten seksiorjaksi.
- KKK:lla on oikeasti kotona kädessä vain linkkuveitsi.
- Bad Virgin on oikeasti kiltti, eikä lainkaan neitsyt.
- Vakava Sosiaalitapaus ei ole oikeasti vakava, vaan iloinen sosiaalialan opiskelija, jolla on tuhat positiivista palautetta ja joka piilottelee seksileluja merirosvomieheltään.
- Borkku ei ole helvetin enkeli, vaan poliisikoira.
- Jätkä on oikeasti kiltti. Näyttelee välillä tatuoitua jätkää. Haaveilee olevansa kinky domina, joka antaa piiskaa palstailijoiden paljaille pyllyille. Toistai seksi tyytyy vain modettamaan, koska sekin kiihottaa kivasti.
- Ewi on oikeasti neurokirurgi ja entinen oikeushammaslääkäri, jonka perä ei ole kuin seitsemän leivän uuni, vaan se vetää vertoja Viivi Pumpasen takamukselle. Ewin lapset eivät ole isopäisiä, vaan pienipäisiä.
- Päätön, joka on ikuinen pihtari, teki uudenvuodenlupauksen antaa kaikille palstan naisille, jotka vain kehtaavat kysyä ja jotka suostuvat tapaamaan pimeässä huoneessa päät säkeillä peitettynä.
Tietääkö joku näitä vielä lisää?
Alkuperäinen kirjoittaja paljastus:Rukoilijasirkka on 16 vuotias lapseton lesbo ja Grace on hänen vanhempi bi-seksuaali naisystävänsä joka on naimisissa alistamansa miehen kanssa joka ei tiedä vaimonsa suhteesta.
Alkuperäinen kirjoittaja NannaIhana:Päätön lukeutuu kans saman laitoksen asukkeihin kun hyytis. Päättömän sairauksia on huono kuulo, suurentunut eturauhanen ja sappikivet. Päätön on monesti jäänyt kiinni tirkistelystä vanhainkodissa, sekä hän nipistelee hoitajien takapuolia aina ohi kävellessään. Päättömän lempipuuhaa on kuivakukka-asetelmat ja ristipistotyöt, jotka koristavat jo vanhainkodin joka seinää. Lapsia päättömällä on 6, entisiä vaimoja 8. Villi nuoruus on jättänyt jälkensä päättömäänkin.
Alkuperäinen kirjoittaja päätön:Alkuperäinen kirjoittaja NannaIhana:Päätön lukeutuu kans saman laitoksen asukkeihin kun hyytis. Päättömän sairauksia on huono kuulo, suurentunut eturauhanen ja sappikivet. Päätön on monesti jäänyt kiinni tirkistelystä vanhainkodissa, sekä hän nipistelee hoitajien takapuolia aina ohi kävellessään. Päättömän lempipuuhaa on kuivakukka-asetelmat ja ristipistotyöt, jotka koristavat jo vanhainkodin joka seinää. Lapsia päättömällä on 6, entisiä vaimoja 8. Villi nuoruus on jättänyt jälkensä päättömäänkin.
paha dementia unohtu mainita![]()
Alkuperäinen kirjoittaja Keittiönoita:Herra Majuri on 13-vuotias nörttipoika Kuusamosta, Aurinkokunnan ensimmäinen - ja ainoa -lapsi, joka eräänä aamuna kauhistuksekseen huomasi jotain kummaa tapahtuvan kehossaan ja fiksuna poikana kysyi asiasta Herra Googlelta. Ohjautui sitä kautta palstalle ja kirjoittelee nykyisin palstalla hyvin usein harmaana, koska siten voi kysyä arkaluontoisempiakin asioita.