Osaattekohan neuvoa? saunalahdesta kysymys

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja juu kiitti
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
J

juu kiitti

Vieras
Tilasin äsken pojan liittymään lisäksi sen 300 tekstatin paketin 5,90/kk. siis tilasin sen netin kautta ja nyt jäin miettimään et kuinka pian se on käytössä? alkaako se heti vai onko jokin viivästymä? Onko kellään tietoa tai kokomusta?
 
OT, mutta saunalahteen littyvä: onko niillä jotain ongelmia laskutuksessa?

Mulle ei oo kohta kahteen kk tullu laskua. (ja ei, ei laskua näy myöskään oma.saunalahti sivuilla) Kiva, että sieltä tulee sit hirmu könttäsumma maksettavaksi, sitten kun tulee :/
 
Eihän ne lähetä laskua jos se on tosi pieni, mut kyllä mulle on ainakin s.postiin laskut ihan löytäny tiensä...

Ja alkuperäiseen vastaten, eikös kaikki liittymämuutokset tule voimaan vasta seuraavana laskutuskautena?
 
höh, soita saunikselle heti!! Muuten tosiaan tulee könttis.. Mulla sama homma Soneran kanssa etteivät laskuta iPhonea, mutta se on sitte niiden häpeä.. Tuota kun eivät voi laskuttaa kun sen kkmaksun kerralla, vaikka huomaisivatkin virheensä itse. Lälläslää vaan..
 

Yhteistyössä