Miesten kuvia?

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja nöppönen
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
Ja taas, miksi pitää niin rumasti toisia/toisten ulkonäköä arvostella?

Miksi ei voi ihan asialliseen sävyyn mielipidettään sanoa?

En ehkä itsekkään pidä miehellä tuommoisista korviksista, mutta eipä se ko miestä rumenna, ihan asiallisen näköinen heebo, ja suloinen vauva :)
 
[QUOTE="öööö";26007436]En oo, mutta sä et vastannu kysymykseen. Kummaksi noista nöppistä luulisit, jos oletetaan että nöppis väittäs olevansa ton homon mies ystävä?
Mietin vaan kun täällä pitää erikseen kysellä, että onko nöppis jompikumpi noista mieheistä.. Esität aina niin nokkelaa olevinas, mutta et sä näköjään mikään kovin välkky oo. Luulis ettei oo hirveen vaikee päätellä kupi noista ois(jos siis ois) Opettele ensin vittuilemaan knnolla ennenkun alat tääl palstoilla avautuu.[/QUOTE]

Sarkasmi on kieltämättä vaikea huumorinlaji, ei sitä voi kaikki ymmärtääkään...huoh...
 
Nenne,miehesi on erittäin hyvännäköinen :) Olen vilpittömästi sitä mieltä että hän on todella sympaattisen ja mukavan näköinen ihminen. Olenko oikeassa?

Kyllähän tuo sellanen on kun kunnolla tutustuu. Menneisyytensä takia ei kaveeraa ihan jokaisen kanssa, ja oikean minänsä näyttää harvoille. Mutta silloin siitä paljastuukin sympaattinen ja hellä mies. :) Vauvakin häntä on muuttanut paljon. Kaikkea se isyys teettääkin ;)
 
Tässä on erilaisia unelmakroppai, sellaisissa alkkareissa, missä haluan komistuksien olevan ;):

A: http://www.jrzb.com.cn/images/G-Strings-Thongs-detail5/409083040_791.jpg

B: http://www.jrzb.com.cn/images/G-Strings-Thongs-detail5/409083047_892.jpg

C: http://www.jrzb.com.cn/images/G-Strings-Thongs-detail5/409083044_412.jpg

D: http://www.911avenue.com/en/product.details/string-joe-snyder-shining_JSSHI03-NOI

Huahh.. :)
 
Kera esikoisen reilu 4v sitten :heart::heart:

C3qVL.jpg
 

Yhteistyössä