Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Ok.. Vastataanpas kunnolla. Tein lapsen 30vAlkuperäinen kirjoittaja 04.01.2006 klo 08:53 vieras kirjoitti:Olisitko halunnut saada lapsia jo nuorempana? Miksi sait ekan vasta yli 30v esim. sopivaa miestä ei löytynyt, halusin matkustella tai opiskella?
Montako lasta sulla on nyt?
Alkuperäinen kirjoittaja 09.01.2006 klo 20:48 Nieida kirjoitti:\Ok.. Vastataanpas kunnolla. Tein lapsen 30vAlkuperäinen kirjoittaja 04.01.2006 klo 08:53 vieras kirjoitti:Olisitko halunnut saada lapsia jo nuorempana? Miksi sait ekan vasta yli 30v esim. sopivaa miestä ei löytynyt, halusin matkustella tai opiskella?
Montako lasta sulla on nyt?
- Oli kyllä miehiä, mutta ne oli liian hulluja
- nuoruus oli jotenkin vaan pakko elää täysillä
- Koulu kesken
- Työ oli kesken
- Ei ollut oikein tunnelmaa lasten tekoon
- En asunut oikeassa kaupungissa
- En osannut rauhoittua tai siis miehet eivät saaneet minua pysymään paikoillaan
- Kukaan kaveri ei tartuttanut vauvakuumetta, koska niilläkään ei ole vieläkään lapsia.
Eiköhän nuo riitä meikäläisen kertomaksi! :kieh:
Nyt löytyi ihana rakastava mies, joka vei jalat alta ja sai minut pysähtymään. Meillä on yks lapsi ja ehkä tehdään vielä yksi vielä lisää.