Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja samperi:Riitta "tippumassa" mut Jarkko prosentin päässä![]()
Alkuperäinen kirjoittaja vierastaja:Kadi ulos. Ei jaksa enää sitä, "en muistanu nimeäni, en muistanu millä pestään hampaat". Ja Vapulle aina: "En ymmärrä, mulla huono suomenkieli". = ei keksi siis mitään järkevää sanottavaa.
Alkuperäinen kirjoittaja Florence:Juuri näinAlkuperäinen kirjoittaja Gluteus maximus:taidan jopa päätyä antamaan plussia Nikolle!!!! Yleensä en äänestä, mutta NYT ON PAKKO...Jarkolle miinusta ja Nikolle PLUSSAA =)
=)
Toivoisin niin, että nähtäis Jarkon ilme, kun joutuu pois. On niin itsevarma ja sehän ärsyttää jo muitakin asukkaita.
Samaa toivon. Aivan liian omahyväinen ällötys. :/Alkuperäinen kirjoittaja kukamieoon:jarkko pois.
Alkuperäinen kirjoittaja Katja87:Jarkko sanoi, että hän saa yli ysin keskiarvon siitä viikkotehtävän todistuksesta, ja Riitta saa varmasti huonoimman todistuksen. Niin kappas vaan, Jarkolla oli huonompi todistus kuin Riitalla![]()
Alkuperäinen kirjoittaja kevytmelankolia:Siis musta on tosi ällöö, kun ne syö.... onko ihmiset tosiaan noin karseita syödessään vai korostuuko se mässytys vaan tossa ohjelmassa jotenki?
Ei mua siis livenä täällä kotona tai ravintolassa inhota, kun ihmiset syö.
Alkuperäinen kirjoittaja pienenhetken:Alkuperäinen kirjoittaja kevytmelankolia:Siis musta on tosi ällöö, kun ne syö.... onko ihmiset tosiaan noin karseita syödessään vai korostuuko se mässytys vaan tossa ohjelmassa jotenki?
Ei mua siis livenä täällä kotona tai ravintolassa inhota, kun ihmiset syö.
joo se on ihan hirveetä! :x ja sitte vielä puhutaan ruoka suussa :x
mua kyllä ällöttää tuo ihan livenäkin :ashamed:
Alkuperäinen kirjoittaja Mirana:Kadi mikään juoppo ole.Juopot tarvitsevat viinaa joka päivä.Ja juo siellä muutkin kun sitä on tarjolla.
Alkuperäinen kirjoittaja Mirana:Kadi mikään juoppo ole.Juopot tarvitsevat viinaa joka päivä.Ja juo siellä muutkin kun sitä on tarjolla.
Alkuperäinen kirjoittaja timo:jee mä näin eilen timon sittarilla=) heh
Alkuperäinen kirjoittaja Emmaliina:Sanon vaan, että tosiaan se Kadi rasittaa. Joka väliin hokemassa sitä, ettei muistanut omaa nimeään tai mummonsa nimeä ja ties mitä kaikkea. Ja ärsyttää kun joka paikassa hoetaan, että se on niin luonnonlapsi. En tiennykään, et nykyään alkkiksia kutsutaan luonnonlapsiksi...