V
vierailija
Vieras
Siltä vaikuttaa. Päivän ohjelma koostuu mammapalstailusta, vanhojen ketjujen uudelleenlämmittelystä ja persuaatteen lietsomisesta.Käytkö useinkin tirksistelemässä päiväkotiryhmiä?
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Siltä vaikuttaa. Päivän ohjelma koostuu mammapalstailusta, vanhojen ketjujen uudelleenlämmittelystä ja persuaatteen lietsomisesta.Käytkö useinkin tirksistelemässä päiväkotiryhmiä?
Et kai nyt ole ihan tosissasi?Mitenkä se mitenkään voisi olla totta, kun ei koko maapallokaan ole kuin 6000-vuotias?
Kuuntelin illalla puolella korvalla radio-ohjelmaa, jossa haastateltiin norppatutkijaa, joka sanoi, että Suomen norpat jäivät eristyksiin noin 60.000 sitten.
Maantieteelliset olosuhteet ja säätilat vaihtuvat aikojen saatossa. Tuskin siihen aikaan Suomessa oli ihmisasutusta. Jos oli, siitä ei ole mitään havaintoja.
Tuo nyt on kai nyt ihan vitsinä heitetty. Tai ainakin toivottavasti on.Mitenkä se mitenkään voisi olla totta, kun ei koko maapallokaan ole kuin 6000-vuotias?
60000 vuotta sitten ei ollut edes Saimaata.
Siltä vaikuttaa. Päivän ohjelma koostuu mammapalstailusta, vanhojen ketjujen uudelleenlämmittelystä ja persuaatteen lietsomisesta.
Mikähän suomalainen? uskonlahko kuvittelee noin totaalisen virheellisesti?Mitenkä se mitenkään voisi olla totta, kun ei koko maapallokaan ole kuin 6000-vuotias?
Tietäisikö echo?Mikähän suomalainen? uskonlahko kuvittelee noin totaalisen virheellisesti?
Ihan vaan kirjastoissa päiväkotilapsiryhmät käy.Käytkö useinkin tirksistelemässä päiväkotiryhmiä?
Ei Rummo-jankkaaja lue kirjoja. Ehkä hän suharina kyyditsi sinne asiakkaan ja piipahti samalla pytyllä.Ihan vaan kirjastoissa päiväkotilapsiryhmät käy.
IDIOOTTI!
Ihan vaan kirjastoissa päiväkotilapsiryhmät käy.
IDIOOTTI!
Ei Rummo-jankkaaja lue kirjoja. Ehkä hän suharina kyyditsi sinne asiakkaan ja piipahti samalla pytyllä.
Ei @Echo tiedä näistä asioista mitään. Uskonto ohittaa heikäläisillä tieteen paljastamat faktat.Tietäisikö echo?
Luultavasti hän myös leikkii MAGA-hörhönä ICE-agenttia häätäen palstalta S-ryhmän asiakkaita.Ei lue ei, eikä tee töitä. Tosin hän kuvittelee tekevänsä töitä päivystämällä perhepalstalla.
kömpelöä, kovin kömpelöä taas lepanteriltaLuultavasti hän myös leikkii MAGA-hörhönä ICE-agenttia häätäen palstalta S-ryhmän asiakkaita.
Juuh, pillastuvat koska se on totta.Jos kerran väestönvaihto ei ole totta, niin en ymmärrä, miksi Espoon poliitikot noin pillastuvat.