\
Alkuperäinen kirjoittaja 18.01.2006 klo 11:32 Laura kirjoitti:
miimu.. hukkasin sun puhnron aikaa sitte ku muksu söi mun kännykkään vesivahingon ja se muisti tyhjennettii huollossa.. aattelin vaan että mullon nyt auto ni vois vaik joku päivä lähtee käymään kaupoilla tai jotain paitti että oon ihan surkee kuski
toi perhekahvila kiinnostas tosi paljon muuten mutkun se on tosissaa huonoon aikaan, meillä nukutaan ekat unet just puolen yhentoista paikkeilla.. läheppä siinä sitte. edelleen uskosin että parhaiten onnistuis tapaaminen jos saatais ees muutamalle sopiva aika ja tavattais jonkun kotona... isompaa porukkaa on hankala kasaa ku aina jollaa jotain.
juu paitsi et mä en ainakaan vaunuilla lähe yhtään minnekkään ennenku on lauhtunu...

hyvä ku postilaatikolle uskaltaa...
meillä voi kyl muuten tavata.. mut nyt meil tulee olemaan jossain vaihees kaaos ku tulee keittiöön lattiaremppaa.. lähetään varmaan kokonaan evakkoon viikoks..
mut mites muille sopis tapaaminen?