V
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Vanhaan ei voinu osallistuu harmaana ku olis hankaloittanu äänestystä... en tiä olisko sillä muuta merkitystä. Tietty uutta aihetta valittaessa ei voida tietää onks siel oikeesti voittaja vai joku muu harmaa. Samoin mustalla nikillä on helpompi selvittää jos joku käyttääkin netistä kopsattuja kuvia.
Pidetään tämä ketju irti kaikesta torasta, moittimisesta ja ilkeilystä.
Pidetään aihe vaan käsitöissä.
Kaikki mukaan!
Valmis työ ehdottomasti
Anteeksi, jos tyhmät kysymykseni aiheuttivat hämmennystä.
Selvä, katsotaan, ehdinkö saada sukkani valmiiksi. Jos en, tuun mukaan seuraavalla kerralla.
Alkuperäinen kirjoittaja Rähinä-Reetta;27885537:
Alkuperäinen kirjoittaja Rähinä-Reetta;27893891:Mulla ei ollut varsinaisesti ohjetta tuohon huiviin, mutta youtubesta löytyy tutoriaali miten tuota "i-cord' ia" virkataan, se on ihan helppoa.![]()
Alkuperäinen kirjoittaja Rähinä-Reetta;27893979:Ne on irrallaan, koko systeemi on yksi pitkä pötkö joka on päistä yhdistetty. Ainut mikä pitää niitä kasassa on tuo napillinen "vyö".
Alkuperäinen kirjoittaja kantojäärä;27894226:Salla07:n työ:
![]()
norjalainen hattotröje
(Laitoin tän käyttämäni kuvapalvelun kautta, joka pienentää kuvat sopiviksi verkkojakoa varten. Voin jossain kohtaa laittaa muutkin kuvat tästä työstä, mutta nyt en ehdi.)
jjenimittäin leikin tabletin kanssa ja noukin kuvat blogistani, en tiedä pystyykö tällä kikkailla kuvien kanssa niinkun koneella