H
"HEI"
Vieras
Alkuperäinen kirjoittaja SyysYö;23809003:lääkärin vastaus kuului " ystävä hyvä, eihän se emätin mikään komposti ole ".
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja SyysYö;23809003:lääkärin vastaus kuului " ystävä hyvä, eihän se emätin mikään komposti ole ".
Sori,nyt meni ohi tuo sun kommentti.Mie ainakin tarkoitin,että kai tuo ap:n mies mielummin panis naista,eikä jotain grillikatosta.Alkuperäinen kirjoittaja Alaston lohikäärme;23808749:Jonkun palstalaisen mies on siis ihan selvästi negrofiili?
Sori,nyt meni ohi tuo sun kommentti.Mie ainakin tarkoitin,että kai tuo ap:n mies mielummin panis naista,eikä jotain grillikatosta.
Eipä mulle tullut mieleen mikään negrofiili :x
No miten grillikatos voisi olla eloisa? Ehkä miun sanavalinta ei ollut täysin oikeaAlkuperäinen kirjoittaja Alaston lohikäärme;23811301:No kun sä ensimmäisessä viestissäs ihmettelit, että mies halusi panna elotonta grillikatosta, niin eikös se silloin ole vähän niinkuin negrofiili? Jos taas olisi halunnut panna eloisaa (tai elävää lähinnä) grillikatosta, niin silloin sillä olis ollu vaan grillikatosfetissi.
Alkuperäinen kirjoittaja SyysYö;23809003:suosikin lääkäripalstalla oli muuten ihan uskomattomia juttuja, niitä aina tuli nuorempana ällisteltyä. joku tyttö oli tunkenut banaanin värkkiinsä ja saanut tulehduksen, lääkärin vastaus kuului " ystävä hyvä, eihän se emätin mikään komposti ole "
No miten grillikatos voisi olla eloisa? Ehkä miun sanavalinta ei ollut täysin oikeamutta luulisi jokaisen ymmärtävän mitä tarkoitin elottomalla eli mitä järkeä on panna jotain käyttöesinettä tai jotain.
Alkuperäinen kirjoittaja Alaston lohikäärme;23811386:Tää mun negrofiiliheitto nyt oli tarkoitettu lähinnä vitsiksi.