Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja 21.10.2006 klo 12:04 vekara kirjoitti:Heissan vaan kaikille ja ANNILLE SYLINTÄYDELTÄ ONNEA!!! Itse olen palstalla uusi, muutaman kerran sitä kyllä lueskellut. Oma tilanteeni on sellainen, että ensi tiistaina on ensimmäinen keräys ja perjantaina siirto. toimenpiteistä en juurikaan mitään tiedä, koska tämä meillä eka kerta. Pistämiset mennyt niin, että mies on ne joutunut hoitamaan. Tuntuu ajatuskin vatsaan pistämisestä itse jotenkin ylitsepääsemättömältä. mukava olisi kuulla jotain tulevista toimenpiteistä. =) =) =)
Alkuperäinen kirjoittaja 24.10.2006 klo 09:25 Odottelija77 kirjoitti:Eilen oli punktio, saatiin 12 munasolua, huomenna sit siirto jos kaikki menee hyvin hedelmöittymisen kannalta..
Hei muuten saako siellä siirrossa olla esim. meikkiä vai pitääkö sinnekin mennä ihan naturellina?
Alkuperäinen kirjoittaja 24.10.2006 klo 17:17 vekara kirjoitti:Tänään oli ensimmäinen keräys. Vain viisi munasolua!! MILTÄ KUULOSTAA?? Perjantaina siirto.
Alkuperäinen kirjoittaja 25.10.2006 klo 09:25 vekara kirjoitti:Yksi asia vielä mitä olen jäänyt miettimään että mikä ero on jos munasolu lähtee hedelmöittymään tai jakautumaan? Kummassa tapauksessa alkion voi siirtää???
Ja kuten aiemmin olen kirjoitellut niin minultahan saatiin vain viisi munasolua eilen kerättyä ja tänään saan soittaa miten on käynyt. Perjantaina olisi sitten siirto.
Alkuperäinen kirjoittaja 25.10.2006 klo 13:32 Vekara kirjoitti:Soitin tuloksesta. Kolme viidestä hedelmöittynyt. Koska jakaantumisen pitäisi alkaa? Perjantaina pitäisi olla siirto.
Alkuperäinen kirjoittaja 26.10.2006 klo 09:28 sara kirjoitti:Anni77:lle valtavat onnittelut!!! :flower: