V
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Ottaapa koville-mummo. Täällä on kokonainen mummo liiga kasassa
Mökki pakottaja jaksaaMitäköhän Kärtsä puuhaa ensi viikon. Lähteeköhän influn kanssa sukumökille
Hirveitä tyyppejä siellä paikassa onkin. Sit sellaiset ei lennä pihalla, uppsis vahingossa lipsahti.Syyllisiä on yleensä ne joista ei ikinä uskoisi. Piru enkelin vaatteissa. Tämä on useasti nähty että ne empaattisimmat ovat niitä huijareita. Väittävät välittävänsä mutta ovat oikeasti Saatanan lähettiläitä.
Lehmät lentää pihallaHirveitä tyyppejä siellä paikassa onkin. Sit sellaiset ei lennä pihalla, uppsis vahingossa lipsahti.
Pihalle tarkoitin.Lehmät lentää pihalla
Muffari lensi kyllä ihan syystä.Hirveitä tyyppejä siellä paikassa onkin. Sit sellaiset ei lennä pihalla, uppsis vahingossa lipsahti.
Eipä tainnut lentää.Muffari lensi kyllä ihan syystä.
Mä jo ajattelin, että nyt on joku totaalisesti seonnutPihalle tarkoitin.
Meillä lentää vaan hyttyset.Lehmät lentää pihalla
No sulla ei ole mitään asiaa kommentoida tapausta kun et edes ole sielläEipä tainnut lentää.
Oli yhdessä pienehkössä joksudiscordissa mutta ei ole enää.Mikähän se toinen joksuryhmä sit on missä hän myöskin on, kansainvälinen ilmeisesti?
Jaa koko ryhmää muka? Mutta kai tollainen kansainvälinen on?Oli yhdessä pienehkössä joksudiscordissa mutta ei ole enää.
Ei ole muffinsi enää siellä.Jaa koko ryhmää muka? Mutta kai tollainen kansainvälinen on?
Onkohan mummelifani ja puolalainen taas menneet?Kuka lapseton aikuinen menee vapaaehtoisesti lastenfestereille?
Eli missä siellä ja miksei? Onko joskus ollut vai just siinä?Ei ole muffinsi enää siellä.
En ole kompostissa mutta vihdoin selvisi se miksi sen jälkeen kun A lensi pihalle sieltä alkoi sen paikan ja kirjoittajien jäätävä haukkuminen täällä.Muistaako kukaan mistä Discordin kommentista Kekä loukkaantui verisesti ja marmatti siitä täällä vaikka kuinka kauan?Se oli joku ihan hauska viaton vitsi B:stä muistaakseni.
JooOnkohan mummelifani ja puolalainen taas menneet?