K/B-komposti

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja vierailija
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
Sulla on menny aika hyvin elämässä, paremmin kuin Reetulla, jos sun ei ole eläissäsi tarvinnu vääntää kakkaa. Neitsykäispylly, haluttua tavaraa!
Höpön löpöä, tuskin mikään Gregor fani on kyseinen henkilö, joten etpä voi itsekään tietää, kun ulkkiksen kääntämältä vaikuttaa.
Ihan varmaa tietoa on, kun osallistuin hänen kanssaan keskusteluihin aiheesta (kuten varmasti moni muukin täällä vielä mukana roikkuva). Hän ei todellakaan ollut siinä joukossa, joka oli Rekoa luiskaan heittämässä.
 
Nyt minä tein niin, että laitoin kaikki minun mitat tonne googleen et onko nämä lihavan ihmisen mittoja, koska epäilin jalkojen olevan, onneks tuli AI tulos, ettei ne ole. Mutta jotain minä teen väärin, koska siis kädet laihtuu jopa liikaa, hauis on onneks pysynyt, kylkiluut näkyy ja selkä on hyvän näköinen. Paino ei oo silti mennyt tavoitteeseen vielä, vähän sellainen pää hajoaa olo.
 

Yhteistyössä