V
vierailija
Vieras
Niitä wattpadin kiusallisia teinien kyhäelmiä ei kyllä pysty lukemaan kukaan kuolematta myötähäpeään.
Ei ole mitään muita paikkoja olemassa?
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Niitä wattpadin kiusallisia teinien kyhäelmiä ei kyllä pysty lukemaan kukaan kuolematta myötähäpeään.
Eiköhän viisut ole aika sama kokemus kaikille, olit sitten ennakkosuosikki tai et. Verrattuna niihin, jotka siellä eivät ole kisanneet. Tuo kokemus yhdistää Jereä Bojaniin enemmän kuin hänen muihin ystäviin, tai ellei, niin mikä heidät sitten yhdistää?Ja sun mielestä Bojan sitten jakoi Kärtsän kanssa saman kokemuksen? Kärtsä oli ennakkosuosikki ja Joksut taas eivät lähelläkään kärkeä. Ihan eri kokemus varmasti oli kummallekin, vaikka molemmat osallistuivatkin kilpailuun. Sitä paitsi ymmärsit muutenkin mun pointin ihan väärin. B ei todellakaan ollut ainoa, jonka kanssa K eli siitä viisuviikkoa. Pyörityksessä oli tiiviisti mukana Matti, Jesse, Mikke, tanssijat ja koko Ylen tiimi ja varmasti heidän kanssaan K vietti enemmän aikaa kuin Bojanin. Lisäks kaikki omat mukana olleet kaverit ja läheise, joita ehti kuitenkin vähän ainakin tapaamaan..
Enemmän tekevät kuin Jere, että silleen.
Mairen mielen liikkeet on omanlaisensa, ei niitä voi selittääJa sun mielestä Bojan sitten jakoi Kärtsän kanssa saman kokemuksen? Kärtsä oli ennakkosuosikki ja Joksut taas eivät lähelläkään kärkeä. Ihan eri kokemus varmasti oli kummallekin, vaikka molemmat osallistuivatkin kilpailuun. Sitä paitsi ymmärsit muutenkin mun pointin ihan väärin. B ei todellakaan ollut ainoa, jonka kanssa K eli siitä viisuviikkoa. Pyörityksessä oli tiiviisti mukana Matti, Jesse, Mikke, tanssijat ja koko Ylen tiimi ja varmasti heidän kanssaan K vietti enemmän aikaa kuin Bojanin. Lisäks kaikki omat mukana olleet kaverit ja läheise, joita ehti kuitenkin vähän ainakin tapaamaan..
Kuten? Nevehööd.Ei ole mitään muita paikkoja olemassa?
Niitä wattpadin kiusallisia teinien kyhäelmiä ei kyllä pysty lukemaan kukaan kuolematta myötähäpeään.
Kuten? Nevehööd.
Puutarha ei ole se keikkaLisään. Jos siis tarkoitat vuotta 2024.
Ne teinitkin kirjoittaa laadukkaampia ficcejä kuin BoJere-Mairet.
Mitä sormea?Et osaa käyttää somea?
Ne teinitkin kirjoittaa laadukkaampia ficcejä kuin BoJere-Mairet.
LööövEiköhän viisut ole aika sama kokemus kaikille, olit sitten ennakkosuosikki tai et. Verrattuna niihin, jotka siellä eivät ole kisanneet. Tuo kokemus yhdistää Jereä Bojaniin enemmän kuin hänen muihin ystäviin, tai ellei, niin mikä heidät sitten yhdistää?
Puutarha ei ole se keikka
Eiköhän viisut ole aika sama kokemus kaikille, olit sitten ennakkosuosikki tai et. Verrattuna niihin, jotka siellä eivät ole kisanneet. Tuo kokemus yhdistää Jereä Bojaniin enemmän kuin hänen muihin ystäviin, tai ellei, niin mikä heidät sitten yhdistää?
Ei ole mitään muita paikkoja olemassa?![]()
Et pysty sanomaan muita paikkojaEt osaa käyttää somea?
Ei yhtä laadukkaalla sisällöllä kuin ao3.
Miusta JO:ta sopisi parhaiten lämppäämään Mirella ja Sexmane.
Ai "ystävystyivät" Joopa joo. Ai samalla tavalla, kuin loppuihinkin sen kauden kilpailijoihin?No tuskin mikään sen kummoisempi kuin että kävivät saman kisan ja ystävystyivät. Mitä vikaa on ystävyydessä? Sen kummemmasta ei ole kyse, eikä tarviikaan.
Toivottavasti jotain on tulossa. Jere ja Bojan varmasti tietävät, että ovat yhdessä niin suosittu ja odotettu pari Suomessa.Jere ja Bojan Toivoisin PALJON yhteiskontsaa
Et pysty sanomaan muita paikkoja
Tai sun luetun ymmärtämisen? Keikkakokemuksesta kysymys.Kannattaisiko sun harkita suomenkielen kursseja.
Toivottavasti jotain on tulossa. Jere ja Bojan varmasti tietävät, että ovat yhdessä niin suosittu ja odotettu pari Suomessa.
Ai että muut ystävät jäi viisujen jälkeen, ei helvetti sua MaireEiköhän viisut ole aika sama kokemus kaikille, olit sitten ennakkosuosikki tai et. Verrattuna niihin, jotka siellä eivät ole kisanneet. Tuo kokemus yhdistää Jereä Bojaniin enemmän kuin hänen muihin ystäviin, tai ellei, niin mikä heidät sitten yhdistää?