Täältähän löytyi ketju, jossa näyttää olevan samanmielisiä eli täällä saa ilmeisesti heitellä ajatuksia ilman täystyrmäystä. Sellaista keskustelua olinkin vailla.
Olen samaa mieltä niiden kanssa, joiden mielestä olisi suuri yllätys, jos B alkaisi seurustella naisen kanssa. En edes tiedä, miksi tämä tuntuu ihan mahdottomalta ajatukselta.
En usko, että B on ihastunut saati rakastunut Damoniin tai ylipäätään kehenkään juuri nyt. Joko hän on yhä rakastunut Jerppaan tai kestää hetken, ennen kuin pystyy löytämään uuden vastaavan. Sillä välin voi olla ja todennäköisesti onkin jonkinlaisia säätöjä. Vaikkapa fwb-tyyppinen ratkaisu jonkun, esim. D:n kanssa.
Selvää on, että B tykkää flirttailla, kosketella ja tulla kosketuksi. Hurmaava mies kertakaikkiaan tuossa aseistariisuvassa innostuneisuudessaan.