Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja säpäle harmaana;26353952:Nyt yksi tyhmä kysymys aiheeseen liittyen. Miksi muistatte niitä hoitajia _keväällä_? Onko teidän lapset hoidosta koko kesän pois vai menevätkö kesäksi varahoitopaikkaan? Vai viettekö silloin kun jäätte itse kesälomalle?
Alkuperäinen kirjoittaja helvata pojat sentää;26353734:Joo tuosta toisesta ketjusta mieleen,et tosissaako ostelette jotain ja veitte heille? Mä en ymmärrä miksi viette?
Alkuperäinen kirjoittaja helvata pojat sentää;26353774:Miski viette? Viettekö lääkärillekkin? neuvolatätille?
tapa on kaunis mutta miksi nykyään on kohteena vain opet ja päikyn tädit?
entiwanhaan talon emäntä leipoi täytekakun ja keitti kahveet kun kipinämiehet kytki talon valtakunnanverkkoon
se oli valon juhla se
Alkuperäinen kirjoittaja helvata pojat sentää;26354057:Järjenääntäkin ihan selvästi kuule täältä joltain
Useinmiten täällä haukutaan opet kun ei puutu kiusaamiseen tahi muuten jurpoja,mutta unohtuuko se sitten aina jouluksi ja keväällä?
Ja veisittekö jos se ope ei olisikaan niin kiva?
tapa on kaunis mutta miksi nykyään on kohteena vain opet ja päikyn tädit?
Alkuperäinen kirjoittaja helvata pojat sentää;26353774:Miski viette? Viettekö lääkärillekkin? neuvolatätille?
Alkuperäinen kirjoittaja helvata pojat sentää;26353857:Miksi heitä muistaisin? Tuolla logiikalla sinun pitäisi muistaa myös itseäsi ja lapsien isää, muistatko ja ostatko teille jotain kivaa?
Miksi pitäisi olla niin kiitollinen heilleja lahjoa ne. Hoitaako ne sitten tai opettaako ne sitten teidän muksut paremmin suraavana vuonna?