Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja LisaMarie:No mulla on ISOT ja kiitos vaihtaisin ne kyllä pienempiin. Sellasiin nätteihin, jotka vois pistää söpöihin (ja halpoihin) Lindex rintsikoihin ja joskus jopa pitää toppia ilman liivejä.
Alkuperäinen kirjoittaja AnttiTre:Anteeksi seksistinen näkemykseni, mutta naisilla meikäläisen mäku on pienemmissä rinnoissa. Ne ovat vaan niiiiiiiiiiiiin kiihottavat! Isoja vastaankaan mitään sen kummempaa ei ole, se nyt vaan on makuasia (sanoi Musti kun muniaan nuoli)..
Alkuperäinen kirjoittaja LisaMarie:Alkuperäinen kirjoittaja AnttiTre:Anteeksi seksistinen näkemykseni, mutta naisilla meikäläisen mäku on pienemmissä rinnoissa. Ne ovat vaan niiiiiiiiiiiiin kiihottavat! Isoja vastaankaan mitään sen kummempaa ei ole, se nyt vaan on makuasia (sanoi Musti kun muniaan nuoli)..
Niin...nimimerkistä voisi päätellä, että henkilökohtaisen käyttökokemuksen puuttuessa sun on tyydyttävä kommentoimeen ulkonäköä.
Alkuperäinen kirjoittaja Pikkuinkkuli:Mulla on isot ja isot niitten kuuluukin olla![]()