E
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja huu:Mua lisäksi ihmetyttää että sitten täällä ollaan "no onneks et SENTÄÄN tehnyt sitä ja tätä ja onneks et SENTÄÄn heränny vieraan vierestä jne." Joo, ainahan on voi tekoja kaunistella ja puolustella sillä että OLISI VOINUT TEHDÄ VIELÄ PAHEMMINKIN, mutta se on to-del-la raukkamaista. Tässä tapauksessa ap. olisi voinut käyttäytyä PAREMMINKIN!
Alkuperäinen kirjoittaja punkmamma:Alkuperäinen kirjoittaja huu:Mua lisäksi ihmetyttää että sitten täällä ollaan "no onneks et SENTÄÄN tehnyt sitä ja tätä ja onneks et SENTÄÄn heränny vieraan vierestä jne." Joo, ainahan on voi tekoja kaunistella ja puolustella sillä että OLISI VOINUT TEHDÄ VIELÄ PAHEMMINKIN, mutta se on to-del-la raukkamaista. Tässä tapauksessa ap. olisi voinut käyttäytyä PAREMMINKIN!
Ai jaa. pidä sinä piiitkä tauko alkoholista (siis vain jos juot) ja jätä joku päivä syömiset vähän vähemmälle ja kisko armoton humala ja minä tulen katsomaan miten sinä käyttäydyt?
Edelleen olen sitä mieltä että hänen kohdallaan onni onnettomuudessa, olisi voinut käydä paljon pahemmin.
Alkuperäinen kirjoittaja taitaa olla kokemusta:Alkuperäinen kirjoittaja punkmamma:Alkuperäinen kirjoittaja huu:Mua lisäksi ihmetyttää että sitten täällä ollaan "no onneks et SENTÄÄN tehnyt sitä ja tätä ja onneks et SENTÄÄn heränny vieraan vierestä jne." Joo, ainahan on voi tekoja kaunistella ja puolustella sillä että OLISI VOINUT TEHDÄ VIELÄ PAHEMMINKIN, mutta se on to-del-la raukkamaista. Tässä tapauksessa ap. olisi voinut käyttäytyä PAREMMINKIN!
Ai jaa. pidä sinä piiitkä tauko alkoholista (siis vain jos juot) ja jätä joku päivä syömiset vähän vähemmälle ja kisko armoton humala ja minä tulen katsomaan miten sinä käyttäydyt?
Edelleen olen sitä mieltä että hänen kohdallaan onni onnettomuudessa, olisi voinut käydä paljon pahemmin.
Voi nyyh, ihanko ap pakotettu olemaan syömättä ja vielä kiskomaan armoton humala päälle![]()
Alkuperäinen kirjoittaja vieras:Mistä näitä horokatteja oikein tulee?
Alkuperäinen kirjoittaja Mrs Shillelagh:Alkuperäinen kirjoittaja vieras:Mistä näitä horokatteja oikein tulee?
Pillusta ne syntyvät.
Koska minä tiedän mitä tapahtuu jos pitkän tauon jälkeen vetää tyhjään mahaan viinaa, en tee sitä. Jos tekisin, tekisin sen tietoisena siitä että hattuun kihahtaa ja lujaa.Alkuperäinen kirjoittaja punkmamma:Ai jaa. pidä sinä piiitkä tauko alkoholista (siis vain jos juot) ja jätä joku päivä syömiset vähän vähemmälle ja kisko armoton humala ja minä tulen katsomaan miten sinä käyttäydyt?
Alkuperäinen kirjoittaja Just:Mitkähän mahtais olla vastaukset jos aloitus olisikin "mieheni kouri toista ja antoi kouria itteään, sanoo ettei ole sen vika kun oli kännissä"
Alkuperäinen kirjoittaja åboriginaali:Kyllähän tuo kaikki hyvän maun ja parisuhteen rajat mun mielestä ylittää.
Ja humala ei oo mikään tekosyy.
Alkuperäinen kirjoittaja hei:Alkuperäinen kirjoittaja åboriginaali:Kyllähän tuo kaikki hyvän maun ja parisuhteen rajat mun mielestä ylittää.
Ja humala ei oo mikään tekosyy.
Samaa mieltä.