(ei otsikkoa)

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja En saanut
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
E

En saanut

Vieras
Olen kuvitellut mieheni olevan kohtalaisen hyvä rakastaja, luultavasti sen vuoksi, että saan orgasmin melkein joka kerta hänen kanssaan. Yleensä se tulee pelkästään sillä, että mies työntää vehkeensä sisään ja malttaa pysyä paikoillaan ja antaa minun hoitaa itse itselleni orgasmin.

Eilenillalla kuitenkin alussa ajatukseni harhaili enkä päässytkään huipulle siinä tavallisessa viidessä minuutissa, minkä se yleensä kestää. Mieheni tuli ensin ja mitä sitten tapahtuikaan. Hän käänsi kylkeä ja aikoi ruveta nukkumaan.
Minulla oli kiihko jäänyt päälle joten hämmästyneenä kysyin, että tässäkö se nyt oli. Mies siihen tuumasi, että mitäs sitten vielä pitäisi tehdä.

Ehdotin, että hän tyydyttäisi minut sormilla, ja kuuliaisesti hän siihen tehtävään alkoikin. Mutta millä asenteella! Mies oli perin kyllästyneen näköinen koko ajan ja minun mielessäni takoi että minun on pakko saada nopeasti ettei enempää tarvitse vaivata miestäni.
En saanut. Lopuksi totesin, ettei tainnut paljoa kiinnostaa. Ei vastannut mitään. Ja minulla romahti käsitys mieheni rakastajan kyvyistä. Panna mies osaa, mutta käsillään tai suullaan ei edes halua tehdä mitään. Helvetti.

Olihan minunkin kiihkoni sitten jo hälvennyt ja vain vitutus jäi päälle. Eli voihan naisen silläkin lailla hoitaa.
 
tulee mieleen pari joka kauan ollut yhdessä ja tekee asiat rutinoituneesti... JOs joku asia ei tapahdu kuin ennen niin jo toinen nousee takajaloilleen... Onhan teillä tavallaan ennen onnistanu jne...Tehkää sitten ensi kerralla vanhan kaavan mukaan.. Saattaa olla, ettei teillä ole kovin lämpimät välit muutenkaan niin sitten mennään helposti entisen mukaan ja uutta ei kiinnosta kokeillakkaan... Ota vaikka ensi kerralla mieheltä suihin ja koeta saada se naimaan loppuun saakka ja anna muutenkin hyvät kyydit ukkelille....
 
Siinä olet kyllä oikeassa että olemme kauan yhdessä ollut pari.

Otan kyllä suihin usein ja mielelläni, mies tykkää.
Ja uskopa vaan, minun tavoitteeni on aina 'antaa hyvät kyydit'. Mutta mikä on miehelle se 'hyvä kyyti'?

Haluaisin kokeilla kaikenlaista uutta, mutta miestä ei kiinnosta. Ostin pornovideon sillä ajatuksella, että katsoisimme sitä yhdessä. Ei kelvannut.
Pukeuduin seksikkäästi vietelläkseni miehen. Eipä sekään suurempaa vastakaikua saanut.
Olen vihjaillut että minulle kelpaisi vähän rajumpikin seksi. Ei kiinnosta miestä.

Ja jos kestää kauemmin kuin kymmenen minuuttia, mies on ihan hiton kyllästyneen näköinen. Ja jos hän tulee ennen minua, homma loppuu siihen. Siksi olenkin oppinut nopeaksi.

No, kyllä se tästä. Me jatkamme saman vanhan kaavan mukaan, onhan se pääpiirteittäin tyydyttävää.
Joskus vaan turhauttaa kun itsellä himot tuntuvat olevan potenssiin kymmenen mieheen verrattuna.
 

Similar threads

K
Viestiä
9
Luettu
751
Seksi
mies II
M
A
Viestiä
3
Luettu
591
H
B
Viestiä
2
Luettu
578
Seksi
Ryhmäseksi
R
E
Viestiä
6
Luettu
460
Perhe-elämä
epätietoinen
E
K
Viestiä
2
Luettu
494
A

Yhteistyössä