M
mä
Vieras
Alkuperäinen kirjoittaja Hannele:Alkuperäinen kirjoittaja mie:Alkuperäinen kirjoittaja Hannele:Otin yhteyttä Juttaan. . . mutta rehellisesti sanottuna en tiedä onko siitäkään mitään apua. . .
Se että otit yhteyttä Juttaan kertoo siitä, että haluat apua! Ja kun haluaa apua, niin sitä aivan varmasti saa! (Huomasitko tuon aiemmin viestin, niistä lääkkeiden sivuvaituksesta?)
Joo. Huomasin. Kerroin siitä lääkärille elokuussa ja hän sanoi että lääkityksen aloittamisesta on jo niin kauan että näitä sivuvaikutuksia ei enää pitäisi tulla. Kun aloitin lääkityksen ja sitä nostettiin olin todella itsetuhoinen kesän alussa mutta ajattelin ja luotin että ne ovat sivuvaikutuksia jotka menevät ohi, mutta eivät ne ajatukset menekään ohi. . .
Kuulostaisi täysin siltä, että sopimaton lääke nyt käytössä. Lääkkeenvaihdolla saadaan ihan varmasti ihmeitä aikaa.