O
onnellinen äippä
Vieras
ja lakkahilloa. Tää on ihan perinne jo meidän perheessä, kun vieraat tulee ensi kertaa katsomaan tuoretta perheenjäsentämme, on kahvin kanssa rintamaitojuustoa. Hyvin on maistunut :heart:
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Miksi tietäisi? Enhän mä muistakaan ruokalajeista selvitä ainesosaluetteloa, miksi tästäkään? Ja sitä paitsi, ei tämä ole mikään provo, vaan ihan muuallakin maailmassa käytetty juttu. Googleta vaikka jos ette usko.Alkuperäinen kirjoittaja toinen näkökulma:Tietääkö vieraatkin, mistä maidosta juusto on tehty? :snotty:
Alkuperäinen kirjoittaja onnellinen äippä:Miksi tietäisi? Enhän mä muistakaan ruokalajeista selvitä ainesosaluetteloa, miksi tästäkään? Ja sitä paitsi, ei tämä ole mikään provo, vaan ihan muuallakin maailmassa käytetty juttu. Googleta vaikka jos ette usko.Alkuperäinen kirjoittaja toinen näkökulma:Tietääkö vieraatkin, mistä maidosta juusto on tehty? :snotty:
Alkuperäinen kirjoittaja onnellinen äippä:Älkää viitsikö olla noin ennakkoluuloisia. Kun tätä viimeksi tein, niin vieraat kehui kilpaa juuston maukkautta ja koostumusta :heart: