K
kohta pitöis ruoka saada taaperolle
Vieras
Mitä mä teen tosta ruuaksi? Keitto tulee itselle mieleen ja sitä ollaan tosta tehtykin, mutta kun se on niiiin pahaa :/ Voiko tosta tehdä muuta?
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja Magpie:http://www.yhteishyva.fi/ruokamaailma/reseptit/paaruoka_l_n/fi_FI/mokkilaisen_lihapannu_sailykelihasta/
Tai tää...?
Alkuperäinen kirjoittaja 85:meillä taapero syö nodeä kylmänä siivuina.
Alkuperäinen kirjoittaja ap:Alkuperäinen kirjoittaja Magpie:http://www.yhteishyva.fi/ruokamaailma/reseptit/paaruoka_l_n/fi_FI/mokkilaisen_lihapannu_sailykelihasta/
Tai tää...?
No ehkä voisin tollasen vastaavan vääntää. Kaapit on sen verran tyhjillään että ei ole valkosipulia saati smetanaa.
Ruokakermaa vaan.
Alkuperäinen kirjoittaja --:Siis sulla on nötköttiä? Mä oon tehny monta kertaa siitä makaroonilaatikkoa, eli liha vaan pieniksi palasiksi ja kerroksittain vuokaan makaroonin kanssa, munamaito ja mausteet tietty ja kypsennys tavalliseen tapaan. Hyvää tulee!