V
vierailija
Vieras
IG:ssä.Ihan molempien naamalla on mainostettu mitä itse olen nähnyt. Missä on mainostettu pelkästään BL:n naamalla?
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
IG:ssä.Ihan molempien naamalla on mainostettu mitä itse olen nähnyt. Missä on mainostettu pelkästään BL:n naamalla?
BL Kroatiassa tietenkin, Sloveniassa kai joksut.Vähän suhteellisuudentajua nyt. Kuka on kv-tasolla tunnetuin ja kuunnelluin artisti näistä: Kärtsä, BL vai Joksut?
Yritä nyt tajuta. Kenellä näistä on eniten kuuntelijoita ympäri maailmaan striimauspalveluissa eli on tunnetuin artisti ihan faktisesti.Mutta nyt ollaankin Balkanilla. Paljon tunnetumpia kotimaissaan ovat JO ja BL. Ei niitä kiinnosta onko K ollut Vauvarahan keikalla Amerikassa paitsi muutamia HC-faneja.
Molemmat on aina mainittu ja monesti Kärtsä on ekana.Ihan molempien naamalla on mainostettu mitä itse olen nähnyt. Missä on mainostettu pelkästään BL:n naamalla?
No onhan ketjujen slovenialainenkin asiasta puhunut.Juu juu Slovenia-”asiantuntija” paikalla![]()
Kansainvälisesti pöljä. Se tarkoittaa muuallakin kuin pelkästään kotimaassa.BL Kroatiassa tietenkin, Sloveniassa kai joksut.
Enpä uskoMolemmat on aina mainittu ja monesti Kärtsä on ekana.
Ei sillä ole merkitystä tuolla.Kansainvälisesti pöljä. Se tarkoittaa muuallakin kuin pelkästään kotimaassa.
Sepä se ja Kroatia on paljon tärkeämpi maa kuin Slovenia. K:lla vähän muut intressit kuin Balkan, mutta nyt kun on tuolla Sloveniassa niin hienoin asia on Kroatian keikka samaan syssyyn. Sinne on kuitenkin paljon kyselty.Mutta nyt ollaankin Balkanilla. Paljon tunnetumpia kotimaissaan ovat JO ja BL. Ei niitä kiinnosta onko K ollut Vauvarahan keikalla Amerikassa paitsi muutamia HC-faneja.
Tapahtumat suunnitellaan kuitenkin paikalliselle yleisölle. Suomessakin on monesti festareilla pääesiintyjänä joku kotimainen artisti ja ”huonommalla” slotilla saattaa olla joku ulkomaalainen jolla on maailmanlaajuisesti enemmän kuuntelijoita.Yritä nyt tajuta. Kenellä näistä on eniten kuuntelijoita ympäri maailmaan striimauspalveluissa eli on tunnetuin artisti ihan faktisesti.
Mamma on hyvä ja katsoo nyt tätä ohjelmaa: Käärijä i Baby LasagnaEnpä usko![]()
Varmaan lukee aikataulussa noin koska K esiintyy ensin. Kaikkialla instassa lukee Baby Lasagna & Käärijä.Mamma on hyvä ja katsoo nyt tätä ohjelmaa: Käärijä i Baby Lasagna
Program - Terezijana
terezijana.hr
Nyt kyllä puhut täyttä paskaa. Festareilla voi olla monenlaisia kv-esiintyjiä, mutta yleensä pääesintyjät ovat jumalattoman kalliita ja tietysti heille varataan parhaat slotit.Tapahtumat suunnitellaan kuitenkin paikalliselle yleisölle. Suomessakin on monesti festareilla pääesiintyjänä joku kotimainen artisti ja ”huonommalla” slotilla saattaa olla joku ulkomaalainen jolla on maailmanlaajuisesti enemmän kuuntelijoita.
Yleensä aiemmin on ollut kansainvälinen esiintyjä, mutta nykyisin, kun harva haluaa tulla Suomeen niin tukeudutaan suomalaisiin.Tapahtumat suunnitellaan kuitenkin paikalliselle yleisölle. Suomessakin on monesti festareilla pääesiintyjänä joku kotimainen artisti ja ”huonommalla” slotilla saattaa olla joku ulkomaalainen jolla on maailmanlaajuisesti enemmän kuuntelijoita.
No toihan on Suomeksi Käärijä Baby Lasagnan keikan osana (=sisällä) eli BL on se isompi niin että.Mamma on hyvä ja katsoo nyt tätä ohjelmaa: Käärijä i Baby Lasagna
Program - Terezijana
terezijana.hr
No eihän ole, K:lle itselleen varmasti on merkittävämpää olla osa joksujen juhlaa.Sepä se ja Kroatia on paljon tärkeämpi maa kuin Slovenia. K:lla vähän muut intressit kuin Balkan, mutta nyt kun on tuolla Sloveniassa niin hienoin asia on Kroatian keikka samaan syssyyn. Sinne on kuitenkin paljon kyselty.
Yllätävän vähän hänellä on kuuntelijoita ollakseen ruotsalainen just viisuissa esiintynyt artisti. Ei ole kovin paljoa enemmän kuin Kärtsällä.Ruotsin Felicialla on muuten enemmän kuuntelijoita kuin K:lla tällä hetkellä.
Seli seli.Yleensä aiemmin on ollut kansainvälinen esiintyjä, mutta nykyisin, kun harva haluaa tulla Suomeen niin tukeudutaan suomalaisiin.
Miksi tästäKIN asiasta pitää saada kamalat jankkaukset ja väittelyt aikaan.No toihan on Suomeksi Käärijä Baby Lasagnan keikan osana (=sisällä) eli BL on se isompi niin että.
Esim PMMP oli festareilla pari vuotta sitten pääesiintyjä vaikka samana päivänä saattoi olla nimiä joilla on maailmanlaajuisesti enemmän kuuntelijoita kuten Stormzy.Nyt kyllä puhut täyttä paskaa. Festareilla voi olla monenlaisia kv-esiintyjiä, mutta yleensä pääesintyjät ovat jumalattoman kalliita ja tietysti heille varataan parhaat slotit.
K:llakin vielä viisulistojen jäljiltä toi kohonnut luku.Yllätävän vähän hänellä on kuuntelijoita ollakseen ruotsalainen just viisuissa esiintynyt artisti. Ei ole kovin paljoa enemmän kuin Kärtsällä.
Kroatian kielessä i tarkoitta ja-sanaa.No toihan on Suomeksi Käärijä Baby Lasagnan keikan osana (=sisällä) eli BL on se isompi niin että.