V
vierailija
Vieras
No Karim on kyllä näkynyt Kärtsän somessa ja helposti löytyy googlaamalla kuvia. Kauniit on silmät ja muutenkin kivannäköinen heppu.
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
En tiedä kuka tai kumpi on, mutta ei tuostakaan kovin hyvin selvää saa.Lärvinen se on
Taidan napata sen!No Karim on kyllä näkynyt Kärtsän somessa ja helposti löytyy googlaamalla kuvia. Kauniit on silmät ja muutenkin kivannäköinen heppu.
Olipa typerä kirjoitus sulta. Kaunis hän on ja kuuleman mukaan tosi ihana ja maanläheinen tyyppi myös. Tuskinpa K:lla mitään erityistä kiinnostusta on ollut "uida uusiin seikkailuihin", mutta elämä ei vaan ole aina mutkatonta ja helppoa varsinkaan ammatissa, joka vie käytännössä koko elämän.
Taitaa juuri näin! -komppaaja vain jatkaa omaa edellistä viestiäänJuuri näin! Taitaa olla kyseisen kommentin kirjoittaja olla vain kateellinen, kun ei itse näytä samalta tai kun ei itse saa seurustella K:n kanssa.
Nm on upea ja varmasti myös ihana ihminen, tuskimpa K hänen kanssaan olisi muuten seurustellut tai asunut yhdessä. Itse ainakin toivon että näyttäisin yhtä upealle. Kaikkea hyvää hänelle!
Se on Karim, tänne laitetussa kuvassa.Hlvettu, oon ihastunu lärviseen!
Ei ole.Se on Karim, tänne laitetussa kuvassa.
Kyllä se on Lärvinen niin että. T. KekäNo onhan.
Ja tässäkin lippis ja huppu. Peitteleekö kaljun alkua? Ihan kivat kasvot kyllä![]()
Missäs sen näkee?Nm on kyllä älyttömän kaunis!![]()
Tai oisko ihan siksi että haluaa pysyä enempi "piilossa" että saa tehdä rauhassa duuniaan. Ei ollu warnerin pileissä lippistetty eikä kalju, kun kuljeskeli suojelevasti Kärpyn takanaJa tässäkin lippis ja huppu. Peitteleekö kaljun alkua? Ihan kivat kasvot kyllä![]()