P phyh Vieras 17.02.2014 #51 Alkuperäinen kirjoittaja Vierasmies: jonka isä sitten selkärangallaan ja perheen pään ominaisuudessa korjaa oikeinpäin. Click to expand... Isä on perheen pää, mutta äiti on kaula joka kääntää sen pään.
Alkuperäinen kirjoittaja Vierasmies: jonka isä sitten selkärangallaan ja perheen pään ominaisuudessa korjaa oikeinpäin. Click to expand... Isä on perheen pää, mutta äiti on kaula joka kääntää sen pään.
P phyh Vieras 17.02.2014 #52 Alkuperäinen kirjoittaja Vierasmies: Tässä on juuri se epäkohta josta puhun. Ei lapsi ole mikään vammainen jota pitää kokoajan sylitellä. Click to expand... Vammaisiako pitää kokoajan sylitellä?
Alkuperäinen kirjoittaja Vierasmies: Tässä on juuri se epäkohta josta puhun. Ei lapsi ole mikään vammainen jota pitää kokoajan sylitellä. Click to expand... Vammaisiako pitää kokoajan sylitellä?
V vittu mikä pelle Vieras 17.02.2014 #53 Vierasmiehellähän on tunnetusti tosi pieni muna niin totta kai sen mielestä nainen on heikompi. Pakko macoilulla pönkittää sitä omaa itsetuntoa. Olet "tosimies", uskotaan uskotaan.
Vierasmiehellähän on tunnetusti tosi pieni muna niin totta kai sen mielestä nainen on heikompi. Pakko macoilulla pönkittää sitä omaa itsetuntoa. Olet "tosimies", uskotaan uskotaan.