tyhmä lapsi

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja juha.jokinen2@netti.fi
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
J

juha.jokinen2@netti.fi

Vieras
Minun tyttäreni Ksisse 9v on tyhmä. Eilenkin minä käskin Krissen lähtemään kauppaan, mutta hän sanoi, että ei oikein ehdi, kun pitää lukea kokeisiin. Aika tyhmää, eikö? Mutta minun 13v poika Jaakko on kiltti. Hän suostui lähtemään kauppaan otta minun vaimo myös oli lähdössä sinne kauppaan jolloin minä olisin jäänyt Krissen kanssa kaksin kotiin. Mutta minä löin Krisseä ja sanoin, että Krisse on tyhmä lapsi. Silloin minun vaimo suuttui ja samoin, että lapsia ei saa lyödä. Mutta kyllä sellaista tyhmää lasta saa lyödä joka ei edes tottele koskaan.
 
Alkuperäinen kirjoittaja mä...;29877248:
Mietin tuota sähköpostiosotetta mikä on nimimerkkinä. Yritetäänkö saada mustamaalattua jotakin tiettyä henkilöä? Tuollainen on rikos.

Samaa minä olen miettinyt. Tuskinpa vaan on ap:n oma nimi ja sp.osoite.
 
Ap, tiesitkö että sinun lapsistasi voidaan pelkän ip-osoitteen perusteella tehdä huostaanottopäätös sillä perusteella, että kannatat ruumiillista kuritusta, ja näin ollen lastesi turvallinen kasvuympäristö vakavasti vaarantuu.

Suosittelen vakavasti lopettamaan näiden viestien kirjoittelun.
 

Similar threads

A
Viestiä
2
Luettu
832
J
Ä
Viestiä
2
Luettu
974
V
2
Viestiä
1
Luettu
487
Aihe vapaa
provoko olet?
P
M
Viestiä
8
Luettu
3K
L

Yhteistyössä