Mun mies on normaalipainoinen, 183cm ja 83kg. Lihasta löytyy reippaasti, sellainen nami fyysisellä työllä hankittu kroppa. Muutoinkin vallan komistus.
Miun painoindeksi on 26, olin tälläinen tiimalasi vartaloinen jolta löytyy kunnon tissit ja takalistoa. Tälläisenä mut on ottanut vaikka taatusti olisi luonteellaan ja ulkonäöllään saannut "kukkakepinkin". JA mitä katson hänen exiään (hällä takana kaksi pitempää liittoa) niin samanlaisia on nämä aiemmatkin tapaukset ollut kuin minä. Ei pullataikinaa, mutta ei missään kohtaa sellaisiakaan joilla luut törröttää.
Tälläinen ulkomuoto siis miellyttää häntä - ja oikeastaan asenne. Hän joskus sanoi että ei jaksais päivääkään muijaa joka mittailee jokaisen suupalan jälkeen itseään peilistä. Tai joka aina vaan on dietillä. Sanoo että siinä menee vaan hyvä elämä hukkaan. Toki jos olisin täysi sohvaperuna ja katsoisin vaan töllöä ja mättäisin namia niin eipä tuo silloinkaan jaksais mua. Olen kuitenkin aktiivinen ihminen, työtä tekevä mikä täällä maalla asuessa on jotakuinkiin pakollistakin.
Trendipellet saa mun puolesta mittailla naistensa tuumia, en ole itse niitä markkinoita varten.