Tauski ja tauskin naiset

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja "minä vaan"
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
Kyllähän kaikki tiesivät jo 80-luvulla, että Tauski hakkasi ensimmäistä vaimoaankin. Kaikki varoittelivat Virpiäkin samasta kohtalosta, muttei tämä sinisilmäisenä ja rakkaudesta sokeana uskonut.
 
Iltalehdestä:
- Minua tämä juttu ei satuta, enkä aio nostaa mitään syytteitä, vaikka kaikki on valetta. Mutta uskon, että naisiin tämä saattaa jälkeenpäin sattua ja lujaa. Sitä en ymmärrä, miksi he haluavat lastensa isästä kertoa tällaisia valeita. Pitäisi olla ylpeä, että lapsilla on tällainen isä.
 
Se on kyllä kumma juttu että kun itse lähtee huoraamaan varatun, juopon ja hakkaavan äijän mukaan ni tuleeki sitte yllätyksenä että on itse sen ensimmäisen vaimon roolissa jonakin päivänä. Kyllä se julkisuus on vaan ihmeellinen asia, kelpaa kuka tahansa ruma turvonnut pallinaama kun se kerran on julkkis.
Niin makaa kuin petaa, onnea heille molemmille blondeille ihan loistavasta valinnasta.
 
[QUOTE="Vieraana";27808441]Iltalehdestä:
- Minua tämä juttu ei satuta, enkä aio nostaa mitään syytteitä, vaikka kaikki on valetta. Mutta uskon, että naisiin tämä saattaa jälkeenpäin sattua ja lujaa. Sitä en ymmärrä, miksi he haluavat lastensa isästä kertoa tällaisia valeita. Pitäisi olla ylpeä, että lapsilla on tällainen isä.[/QUOTE]

Naisiin saattaa jälkeenpäin sattua ja lujaa... Meinaako Tauski siis taas mätkäistä?
 
"Tauskin mukaan ex-vaimot valehtelevat silkasta katkeruudesta.

- Heidän menestyksensä on päättynyt siihen, kun olen heidät jättänyt. Kummallakaan ei ollut mitään julkisuusarvoa ennen minua. Molemmat naiset rakastavat minua edelleen aivan suunnattomasti. Kumpikaan heistä ei tule enää saamaan Tauskia takaisin, ja sitä sitä he eivät halua hyväksyä. Minulla ei ole heitä kohtaan enää mitään muita tunteita kuin sääliä.

- Minua tämä juttu ei satuta, enkä aio nostaa mitään syytteitä, vaikka kaikki on valetta. Mutta uskon, että naisiin tämä saattaa jälkeenpäin sattua ja lujaa. Sitä en ymmärrä, miksi he haluavat lastensa isästä kertoa tällaisia valeita. Pitäisi olla ylpeä, että lapsilla on tällainen isä."

Yllä lainaus jutusta. Tauski kuulostaa narsistilta. Molemmat naiset rakastavat Tauskia edelleen suunnattomasti =D
 
[QUOTE="Sirkkeli";27810725]Sitä saa mitä tilaa.

Virpilläkö ei ollut julkisuusarvoa ennen Taukkia ? Jep jep. Ja lapsukaiset sais olla onnellisia tollaisesta isästä?! Jep jep...[/QUOTE]

"Taukki"!!! :D :D
 

Yhteistyössä