Alkuperäinen kirjoittaja huoh:Alkuperäinen kirjoittaja Special K:Alkuperäinen kirjoittaja huoh:tehkää sellainen avaus missä kaikki voi purkaa tuota sääliä... ärsyttää ku joka päivä uus avaus masennuksesta.. ihan ku sitä ei vois yhteen ja samaan avaukseen kaikki kirjoittaa
On täällä monesta muustakin aiheesta joka päivä monia avauksia. Onneksi kenenkään ei tavitse lukea mitään mitä ei halua.![]()
tuo on kyllä totta mutta kun masennuksesta ei jaksa lukea edes otsikoita.. se masentaa ihmisiä vaan enemmän. tai masentaa ja masentaa mut silti.. menis suoraan ammattiauttajalle..
Monelle voi vaan olla helpompi kirjoittaa aluksi tänne kuin soittaa ammattiauttajalle. Ja monia varmaan auttaa jo sekin että on tullut täällä kuulluksi.