Sama missä asennossa...

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja ehkäpä hieman noviisikin, vielä
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
E

ehkäpä hieman noviisikin, vielä

Vieras
Eksäni sanoi, että aivan sama missä asennossa nai, tuntuu se samanlaiselta, siis munassa. Onko tämä totta vai heittääkö katkera eksäni vain pashaa silmilleni? Miksi miehet sitten haluaisivat eri asennoissa jos se tuntuu samanlaiselta aina? Ja kyse ei ole siitä, että olisin jotenkin löysä sisältäpäin (joku kuitenkin tarttuu siihen...). Itse naisena eri asennot tuntuvat erilaisilta, ja siksi haluan vaihtaa useastikkin asentoa. Eli miehet tuntuuko se vai eikö se tunnu erilaiselta eri asennoissa??
 
Ei se miehen kalussa sen ihmeellisemmältä tunnu missä asennossa nai, vaan mies haluaa eri asennossa koska se kauniin naiskropan näkeminen eri asennoissa kiihottaa ja tämä kiihotus tai panetus saa tuntumaan hyvältä. Jos naisella ei ole erityisen erikoiset paikat ole, niin kun hieman kostuu ei se tunto munassa ole kamalan tiukka tai muutenkaan lennättävä, vaan nimenomaan tietoisuus ja visuaalinen näky siitä että alla tai päällä on kaunis nainen ja kauniit naisen paikat saa klunssin lentämään. Ja se tiukkuus ei kikkelin koosta paljon keskivertonaisessa märkänä lisäänny, nimimerkki 22 cm/15 cm.
 
Mies haluaa siementää naiseen siksi se on miehen luonto ja tuo nautintoa sinällään, ja nimenomaan pilluun, suuhun ja anaaliin. Käsiin lennätys ei ole yhtä hyvää. Johonkin kolmesta kolosta se pitää tehdä.
 
jus näin on kiva seurata naisen ilmeitä voi hyväillä rintoja suudella niitä sekä naista määrätä tahdin ja tuntee saaneensa naisen, mikä sen ihanampaaaa.
 
Alkuperäinen kirjoittaja .?.:
Alkuperäinen kirjoittaja Rekku:
Mun mielestä melkein joka asento tuntuu erilaiselta munassa.
Parhaita ovat ne, joissa toosa on tiukimmillaan. Toisaalta myös se ihana takaa paneminen on nannaa:)

Mutta miksi se on niin nannaa?

Siinä on kaikki hyvät puolet. Asento ei rasita kumpaakaan, takapuoli esillä kuin lemmentarjotin, takaa pääsee syvimmälle ja tietenki se visuaalinen puoli, kun murikka uppoaa sulaan lihaan ( lainaus Simpauttajasta): ))
 
Rekkuhan kirjoittaa asiaa.
Muistakaamme aina että miehn kiihoittuminen johtuu noin 40-prosenttisesti visualisuuden kautta. Siis mitä silmillään näkee. Oikein isot pojat ovat tutkineet asiaa.
 

Yhteistyössä