Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja Sagwa harmaana:Tää ei ole heitto mutta otsikko: "Teetettiin anopille kuukuppi"
Alkuperäinen kirjoittaja hömppö:mikä se olikaan se kun se mies käytti pihapuuta panopuuna![]()
Alkuperäinen kirjoittaja ehdottomasti paras:Kun täällä yks tyyppi otti VAHINGOSSA pomoltaan suihin![]()
![]()
![]()
![]()
Alkuperäinen kirjoittaja A shadieeyah:Alkuperäinen kirjoittaja hömppö:mikä se olikaan se kun se mies käytti pihapuuta panopuuna![]()
eiku se oli mökillä ja koivu..vuoraskos se vielä sen kolon jollain ettei tulis tikkuja heppiin
Alkuperäinen kirjoittaja Sagwa harmaana:Mikä se oli, se yksi vihainen nainen, joka ei mennyt naimisiin, ellei mies vaihda toista nimeään. Siitä tuli kanssa hulvaton ketju.
Alkuperäinen kirjoittaja Klonkku:Alkuperäinen kirjoittaja Sagwa harmaana:Mikä se oli, se yksi vihainen nainen, joka ei mennyt naimisiin, ellei mies vaihda toista nimeään. Siitä tuli kanssa hulvaton ketju.
Eiks sen miehen toinen nimi ollu Päiviö, jonka se sit vaihto Samuliks tai jotain sinne suuntaan?
Alkuperäinen kirjoittaja Klonkku:Alkuperäinen kirjoittaja ehdottomasti paras:Kun täällä yks tyyppi otti VAHINGOSSA pomoltaan suihin![]()
![]()
![]()
![]()
Ja tästä tulikin mieleen Kunnanvaltuutettu, joka vahingossa tuikkas heppinsä johonkin emäntään =)
Alkuperäinen kirjoittaja Bonaire:Alkuperäinen kirjoittaja Klonkku:Alkuperäinen kirjoittaja ehdottomasti paras:Kun täällä yks tyyppi otti VAHINGOSSA pomoltaan suihin![]()
![]()
![]()
![]()
Ja tästä tulikin mieleen Kunnanvaltuutettu, joka vahingossa tuikkas heppinsä johonkin emäntään =)
joo ja ap syytti sitä emäntää![]()
Joo, tämäAlkuperäinen kirjoittaja Scarlett O Harava:Bannin uhalla laitan tämän: Käty heitto.![]()
:saint: