Osaako joku tulkita miehiä?

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja vierailija
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
V

vierailija

Vieras
Tapailin yhtä miestä, meillä oli kivaa ja pidimme tiiviisti yhteyttä. Hän alkoi sitten seurustelemaan toisen kanssa. Mietin vain mitä mies oikein haluaa. Hän pitää minuun tosi tiiviisti yhteyttä. Päivittäin. Haluaa viestitellä, kysyy kuulumisia, vointeja.
Jos kerron olleeni treffeillä, hän on niistä tosi kiinnostunut. Tuntuu jopa mustasullaiselta välillä.
Vaikka yritän ottaa häneen etäisyyttä, hän vaan jatkaa yhteydenpitoa, joka päivä. Haluaako vain olla kaveri?
 
Mun veikkaus:
On ollut kiinnostunut sinusta mutta toinen kiinnosti hieman enemmän. Nyt haluaa pitää sinut kuitenkin takaporttina jos homma ei toisen kanssa toimikkaan niin palaa sinuun.
Ei ole halunnut polttaa siltojaan sinuun sillä kuitenkin pitää sinusta.
Sama tuli mieleen ja tuosta takaporttiteoriasta lisäisin vielä, että hommatkoon pesäpallomailan minkä työntää sinne takapuoleensa...ketään ei saa pitää B plääninä.
 
  • Haha
Reactions: Echo ja Lispetti

Yhteistyössä