Olisko tällä suhteella mitään toivoa?

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja plm
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
P

plm

Vieras
Ihan siis vaan pohdin. Mitään suhdetta ei oikeestaan ole vielä olemassakaan mutta eilen olin treffeillä mukavan miehen kanssa. Mies oli mukava, kohtelias ja hauskaa seuraa. Mutta siinä kaikki. En mä ajattele sitä, ei mulla ole sitä ikävä eikä mitään sellaista.
Onko ihan epärealistista odottaa sellaista miestä joka vie jalat alta? Voiko tästä vielä tulla suhde ja rakastumisen tunne? Mä niin haluaisin rakastua :)
 
Me tavattiin silleen että olin yhden naispuoleisen ystäväni kanssa syömässä ja sanoi tapaavansa myöhemmin illalla vanhan tuttunsa ja pyysi muakin lähtemään yhdelle heidän kanssaan. Silloin tapasin tämän miehen ja hän pyysi mua Facebook-kaverikseen. Ollaan chattailtu jonkin verran ja tultu hyvin juttuun. Mä ehdotin että mentäisiinkö joskus syömään ja juttelemaan ihan livenä. Ei kutsuttu niitä varsinaisesti treffeiksi.
 

Yhteistyössä