Pitäs lähteä ostamaan kumisaappaita, mutta ei jaksais kiertää kymmentä kauppaa. Mistähän löytäis sellaisia suht edullisia, kun en raaski maksaa jotain yli 30? / parista, kun niitä on ostettava ainakin 4, mahdollisesti 6 paria.
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja +:Musta näitten halpiskumppareiden materiaali on pehmeämpää kuin esim. Nokialaisten... kestävyydestä en osaa sanoa, kuin että meillä ainakin kestäny jo kahdella ja viel kolmaskin saa pitää samoja... Kumppareilla suht vähän käyttöä..![]()
Alkuperäinen kirjoittaja Snif:Perjantaina ostin Cittarista poitsulle Calippo-merkkiset kumpparit, niissä se liekin kuva, ovh 14.90 mutta oli tarjouksessa 9.90e. Tavalliset Calippo kumpparit oli tarjouksessa muistaakseni 7.90e vai oliko se 6.90e![]()
Alkuperäinen kirjoittaja Aurinkokunta:Alkuperäinen kirjoittaja Snif:Perjantaina ostin Cittarista poitsulle Calippo-merkkiset kumpparit, niissä se liekin kuva, ovh 14.90 mutta oli tarjouksessa 9.90e. Tavalliset Calippo kumpparit oli tarjouksessa muistaakseni 7.90e vai oliko se 6.90e![]()
Saakohan noita mihin kokoon asti?
Alkuperäinen kirjoittaja Pamppelsson:Prisma, cittari ja anttila. 9,90 on siellä usein ollut (lasten) kumpparit.
Alkuperäinen kirjoittaja Patarouva:Lämminvuoriset Trehornit maksaa Sokoksessa hiukan päälle 20? ja on sitten älyn hyvät saappaat ja kestävät B) Halpiksia ei kannata ostaa ne menee rikki heti.
Alkuperäinen kirjoittaja "corcs":kumppareissa kannattaa satsata laatuun. Halvat kumpparit on tehty synteettisestä kumista ja ovat melko kovat jolloin kumi murtuu rikki jo kk käytön jälkeen. Kokeileppa noita valecrocseja, niitä saa 7-10e/pari ja kestävät paljon pidempään kuin halvat taviskumpparit.
Alkuperäinen kirjoittaja "corcs":kumppareissa kannattaa satsata laatuun. Halvat kumpparit on tehty synteettisestä kumista ja ovat melko kovat jolloin kumi murtuu rikki jo kk käytön jälkeen. Kokeileppa noita valecrocseja, niitä saa 7-10e/pari ja kestävät paljon pidempään kuin halvat taviskumpparit.
Alkuperäinen kirjoittaja Aurinkokunta:Juu, kiitosta... Mie taidan sit ihan mennä tuonne Prisma - Cittari -suuntaan... Kun tuo lähin Robin Hood on taas erisuunnassa kun nuo marketit, ja Anttilaa varten pitäs mennä ihan keskustaan. Eiköhän sieltä sit jonkunmoisen kummarit saa, joilla nyt pärjäis edes tän kevään.