Millaiset kasvot on kauniit?

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja kasvotar
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
K

kasvotar

Vieras
Listataanpa tähän kauniita kasvoja ja perusteluja :)

http://eletrostars.blogtvargentina.com.ar/img/Image/Eletrostars/2007/Outubro/megan-fox-red-04.jpg

Minusta Foxilla on todella upean väriset silmät, ja taivaallisen seksikkäät huulet!

Harmi ettei tyttö ole antanut itsestään kovin fiksua kuvaa, mutta nuorihan hän vielä on...
 
362844.jpg

onhan näitä... :)
 
Sellaiset, joissa ei mikään pistä silmään. Voi sellainen naama tietysti olla vähän tylsäkin. Isot silmät, täyteläiset huulet ja kohtuullisen kokoinen nenä :)
 
Nicole Kidman on omalla tavallaan tosi luonnonkaunis, vanhoissa leffoissaan etenkin. Nykyinen botox-yliannostus on kamala:

http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2008/03_02/kidmanDM1303_468x689.jpg

 
Alkuperäinen kirjoittaja miestenmies:
Yksi seksikkäimmistä on myös kaunis isolla koolla

http://i203.photobucket.com/albums/aa132/landofthemiracle/l_004a1632acd4b7f2431d4bb97ac1e19c.jpg?t=1250063636

ei mun mielestäni, mutta jokaisella on omat mieltymykset
 
Alkuperäinen kirjoittaja vieras:
Mulle taas nuo kasvot eivät ole kauniit, en jotenkin oo koskaan tykänny kasvoista joissa tulee mitään "pahkuroita" tuohon leuan seudulle, tai tuossa tapauksessa suupielten sivuun :)

Munkaan mielestä ei ole nätit tuollaiset kasvot, joissa on pahkurat. Vanhemmiten niistä kohdista naama alkaa roikkumaan, ns. bulldog-naama.
 

Yhteistyössä