?
????
Vieras
miehet sopii keskenään paljon paremmin kuin akat? mistä se johtuu. naiset on toisillee tosi ilkeitä. onko se kateutta vai mitä?
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Biologiaa, naiset havittelee kanatarhassa ylimpiä orsia jotta saisivat kaikista halutuimpien miesten huomion.
Miehillä selkäänpuukotus ei toimi, koska naiset arvostavat sitä miestä joka nauttii toisten miesten luottamusta.
miehet sopii keskenään paljon paremmin kuin akat? mistä se johtuu. naiset on toisillee tosi ilkeitä. onko se kateutta vai mitä?
Biologiaa, naiset havittelee kanatarhassa ylimpiä orsia jotta saisivat kaikista halutuimpien miesten huomion.
Miehillä selkäänpuukotus ei toimi, koska naiset arvostavat sitä miestä joka nauttii toisten miesten luottamusta.
Mutta voithan itse tehdä tietoisen valinnan siitä, että et ole toiselle naiselle piru.no onpa kurjaa olla nainen.=(
Nyt täytyy sanoa jotta pirkuleen hyvin kiteytettyavastit kyllä mun silmäni, näinhän tää asia tosiaan on.. Taidanpa jatkossa jäädä alaorsille täyttämään riviä
![]()
Mutta voithan itse tehdä tietoisen valinnan siitä, että et ole toiselle naiselle piru.
Joo kiva asenne sulla... Pelokkaat naiset on pahimpia.se on vaa pakko olla piru itekkin että pärjää täs maailmas. muuten poljetaan.=(
Alkuperäinen kirjoittaja Keijupölly;25044850:Joo kiva asenne sulla... Pelokkaat naiset on pahimpia.
Ne ilkeät naiset on juuri niitä itse, jotka pelkää toisia naisia.siis pitäskö kiltisti vaan niellä kaikki ja kumarrella ja kiitellä?!? tuskin uskot itsekkään.![]()
en nyt oikein ymmärrä pointtiasi. minä olen ilkeä jos minulle ollaan ilkeitä. en niele kyllä kaikkea paskaa, vaan annan samalla mitalla. jos minulle ollaan kilttejä olen myös kiltti.Alkuperäinen kirjoittaja Keijupölly;25044878:Ne ilkeät naiset on juuri niitä itse, jotka pelkää toisia naisia.
Onko pirun vastakohta nöyristelijä. Ei elämä ole niin mustavalkoista. Kyllähän tuohon väliin mahtuu hyvin sellaisetkin ihmiset, jotka eivät nälvi, eivätkä tölvi ja pitävät kyynärpäätkin mukavasti niin, etteivät ne muita loukkaa, mutta pitävät kuitenkin puolensa eivätkä alistu epäreiluun kohteluun.siis pitäskö kiltisti vaan niellä kaikki ja kumarrella ja kiitellä?!? tuskin uskot itsekkään.![]()