D
dippedidyydaa
Vieras
Monen mielestä miehellä pitää olla jonkin verran karvoja, että on miehekäs mies, mutta naisen pitää olla karvaton. Miehellä karvat on nam ja naisella yök. Miksi?!
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja Timppa:Miksei naisella muka saa olla karvoja?
Alkuperäinen kirjoittaja KolmeKertaa:Länsimainen kauneusihanne ym skeidaa.
Alkuperäinen kirjoittaja ap:Alkuperäinen kirjoittaja Timppa:Miksei naisella muka saa olla karvoja?
Sä et taida olla oikeesti mies?Ihan valtakunnallisen tutkimuksen tulokset kertovat, että miehet haluaa karvattomia naisia
![]()
Alkuperäinen kirjoittaja vieras:Nainen on vieraantunut itsestään enemmän
Alkuperäinen kirjoittaja hmmm:Minkä takia se, että ei pidä pahasta hajusta ja rehottavista karvoista kertoisi siitä, että nainen on "vieraantunut itsestään"?
Alkuperäinen kirjoittaja ap:Alkuperäinen kirjoittaja hmmm:Minkä takia se, että ei pidä pahasta hajusta ja rehottavista karvoista kertoisi siitä, että nainen on "vieraantunut itsestään"?
Ne on luonnollisia asioita joista on tehty mukamas ällöttäviä. Ihminen tai tarkemmin nainen, ei saa enää olla luonnollinen. Miehiä se ei tunnu haittaavan mutta naisia kyllä.
Alkuperäinen kirjoittaja ap:Alkuperäinen kirjoittaja vieras:Nainen on vieraantunut itsestään enemmän
Totta! Naisia tuntuu hien haju ällöttävän mutta miehiä se ei niin haittaa jne