Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja säpäle;26362262:Eli valelääkäri oikeasti on lääkäri niin kauan kun hän ei harjoita ammattiaan. Hän voi laittaa sen vaikka cv:hen?
Alkuperäinen kirjoittaja säpäle;26362281:No jos sinä et ymmärrä miksi toimittaja on puhunut huijauksesta ja valelesboista.
Alkuperäinen kirjoittaja säpäle;26362294:Ei vaan kysyin, onko valelääkäri oikea lääkäri, jos hän kokee olevansa yhtä hyvä kuin oikeakin lääkäri.
Alkuperäinen kirjoittaja säpäle;26362212:Mutta jos hän kokee olevansa yhtä hyvä kuin koulutetutkin lääkärit.
Alkuperäinen kirjoittaja säpäle;26362305:No, jos sinä et ymmärrä jotain uutista, kannattaako siihen viitata?
Alkuperäinen kirjoittaja säpäle;26362340:Miksei ole? Mikä ihme sinä luulet olevasi? Sinä et voi määritellä, mitä kukin on tai ei ole! Mikä tarve sinulla on sanoa jollekin, että hän ei ole sitä mitä hän kokee olevansa?
Alkuperäinen kirjoittaja säpäle;26362354:Niin se oli jatkoa siihen edelliseen viestiin, jossa kysyin, onko valelääkäri oikea lääkäri.
Alkuperäinen kirjoittaja säpäle;26362344:Miksi annoit linkin, mistä et mitään ymmärrä?
Alkuperäinen kirjoittaja säpäle;26362446:Niin mutta miksi sinä jankutat, että valelääkäri ei voi olla lääkäri vaikkei se sinulle kuulu pätkääkään, miten toinen itsensä kokee. Vaikka toinen kokisi itsensä lääkäriksi, niin sinä vaan jauhat ja jauhat, että et sinä nyt kuule vain ole lääkäri. Mikä ihmeen tarve sinulla on määritellä toinen ihminen johonkin lokeroon, tai vetää hänet sieltä pois?
Norjan kansalainen eli norjalainen ei voi olla kiinalainen, koska laki estää. Minun mielipidettäni ei kysytä.
Alkuperäinen kirjoittaja säpäle;26362500:No joo, eiköhän tämä ala olla tässä.
Kiitos, vieras ja muutkin osallistuja oikein rattoisista hetkistä. Olette kyllä ihania![]()
No toki voi olla myös kiinalainen jos on Kiinan kansalaisuus, mutta tämä kiinalais-norjalainen ei voi olla lisäksi espanjalainen.
No toki voi olla myös kiinalainen jos on Kiinan kansalaisuus, mutta tämä kiinalais-norjalainen ei voi olla lisäksi espanjalainen.
Anteeks nyt, mut mun on ihan pakko:
[video=youtube;1orMXD_Ijbs]http://www.youtube.com/watch?v=1orMXD_Ijbs[/video]
opcorn: Toi vaan soi päässä nonstoppia ku tätä seuraa.
![]()