miksei voi tajuta?!

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja vieras
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
V

vieras

Vieras
mun kaveripariskunta pyyteli mua tänään viihteelle, olivat jokatapauksessa menossa mut olisivat halunneet mut mukaan pitkästä aikaa. en luvannut mitään koska olin eilen liikenteessä.
laitoin viestiä tälle kaveripariskunnalle pari tuntia sitten että en lähde, meen nukkumaan ja palataan myöhemmin ja ne soittelee silti mulle jatkuvasti!!!!!!
en todellakaan ole vastannu enkä vastaa, mähän olen "nukkumassa".
miksei voi kunnioittaa sen verran et antais olla?
kellokin kohta puoliyö!!!!
tiedetään, olen kiittämätön paska kun jollain ei oo kavereita ollenkaan, mut en mä sentää kahta iltaa peräkkäin jaksa ja mua oikeesti väsyttää ja olen menossa nukkumaan kunhan pyykkikone lopettaa.
ihan turhaa valitusta, tiedän, mut nyt ei vaan jaksa tota rinkutusta.
(en pidä ikinä puhelinta äänettömällä tai piippauksella jos lapsi jossain muualla kun kotona -kuten tällä hetkellä, joten ei tarvitse kertoa et puhelimen saa äänettömälle..)
 

Yhteistyössä