Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
en kyllä löytänyt sitä :|Alkuperäinen kirjoittaja TheUnforgiven:romantica :heart:
Alkuperäinen kirjoittaja Pinki:en kyllä löytänyt sitä :|Alkuperäinen kirjoittaja TheUnforgiven:romantica :heart:
nuo ovat tarjolla:
Tallink Galaxy
Tallink Star
Tallink Superfast
Silja Serenade
Silja Symphony
Silja Europa
Silja Festival
Sea Wind
Alkuperäinen kirjoittaja TheUnforgiven:eiiii sorisori..on vähän yli väsy..tarkotan tuota..serenadea..misthän tuokin romantica tuli![]()
Alkuperäinen kirjoittaja Pinki:Alkuperäinen kirjoittaja TheUnforgiven:eiiii sorisori..on vähän yli väsy..tarkotan tuota..serenadea..misthän tuokin romantica tuli![]()
mut eikös sellainkin ollut kuin romantica? ...joskus?
Alkuperäinen kirjoittaja _:Mikä niissä viikkarin matkoissa on niin kamalaa??
t. vain muutaman kerran risteilyllä ollut =)
Alkuperäinen kirjoittaja Santtu81:Meillä ei matkataan muilla kun hki-sto-hki väliä Serenadella/Symphonylla. Ne on parhaat. Viikkarille mua ei saa edes ilmaiselle matkalle.
Alkuperäinen kirjoittaja vili43:Alkuperäinen kirjoittaja _:Mikä niissä viikkarin matkoissa on niin kamalaa??
t. vain muutaman kerran risteilyllä ollut =)
Viikingin purkit on niin kuppasia, että musta niitä ei voi edes sanoa laivoiksi.
Vanhoja rämiä, kauppa on postimerkin kokoinen ja puhtaustasokin kiikun kaakun.
Mut mistä kukakin tykkää...![]()
Alkuperäinen kirjoittaja _:Mikä niissä viikkarin matkoissa on niin kamalaa??
t. vain muutaman kerran risteilyllä ollut =)
Alkuperäinen kirjoittaja poikia3:Alkuperäinen kirjoittaja _:Mikä niissä viikkarin matkoissa on niin kamalaa??
t. vain muutaman kerran risteilyllä ollut =)
Viikkarikin on ihan ok, mutta kun meillä on eri ikäisiä lapsia, Siljan leikkitilat ovat huomattavasti paremmat. Samoin Promenade käytävä on kiva. Lasten kanssa laivan kannella sijaitseva 'kylpylä' on myös kiva. Eli ikkunoista voi ihailla hienoja maisemia, ja nauttia poreista ja lapset laskea mäkeä.
Promenadella olevat pienet putiikit ovat myös kivoja.
Lisäksi tuossa perhehuoneessa on xbox, johon voi vuokrata pelejä tai katsoa vaikka leffoja.
Alkuperäinen kirjoittaja _:Mikä niissä viikkarin matkoissa on niin kamalaa??
t. vain muutaman kerran risteilyllä ollut =)